Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zabezpieczenie serwera przed atakiem DoS oraz DDoS


RioShocko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

nAWED pSZYDATNE

siema daj Like jeśli mnie popierasz w Jakiś np Komentarzu Itp

Mam serwer Minecraft Start już nie długo .....wejdz na profil i wejdz w Temat: SerwerZ Magią :D znajdziesz mnie na steam itp masz problemik zapytaj się mnie Postaram się pomóc piszcie na pw jeśli szukasz kogoś na serwer jest szansa że się zgodzę :D

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Testując nie wazne co na moim serwerze bo pojda hejty Serwer połowe wywala ale polwoa i tak dochodzi chociaż jest o już duży plus zostawiam LIKE !

baner.png

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Nie rozumiem tego. :mellow:

root@s17252704:~# iptables -A OUTPUT -m pkttype --pkt-type broadcast -j DROP

iptables: No chain/target/match by that name.

Opublikowano

Po co robić to wszystko, skoro można

 

1.Podmień craftbukkit'a na spigot'a,

2.w configu spigot.yml ustawiamy "prevent-proxies: true",

3.Zmieniamy nazwę "craftbukkit" na "spigot" lub zmieniamy skrypt startowy,

4.Restartujemy serwer i gotowe.

 

Nasz serwer minecraft, jest od teraz bezpieczny :D

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

Nie widziałem jeszcze tak przydatnego tut-a. Teraz bardzo często serwery na maszynie dedykowanej padają ofiarą ddosów ;-) Wykorzystałem poradnik i do tej pory ani razu nie wywaliło serwera i nie muliło co bardzo często się zdarzało ;-)

avatar_14518339374nlip.jpg


 


 


,,Vape is good, vape is my life"

  • 1 rok później...
Opublikowano

Czy jest możliwość że zabezpiecze tym swoje forum jeżeli jest ona na hostingu proserwer?

Pisz po Polsku bo jest różnica czy robisz komuś "łaskę" czy "laske" :)

Opublikowano

Czy jest możliwość że zabezpiecze tym swoje forum jeżeli jest ona na hostingu proserwer?

Nie. Musisz mieć pełen dostęp do zarządzania Debianem przez protokół SSH.

 

Pozdrawiam.

­

5465845486.png

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Poradnik Naprawdę ale Naprawdę przydatny. Polecam każdemu kto chce postawić swój serwer na mniejszej jak i większej maszynie. LIKE ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...