Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GlobalCraft [Bukkit][Factions][100 Slotów][Dedyk] ----> [Wojny Gildi][McMMO]


sexylady

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

c2.gif

 

Witam,Chciałbym Wam Przedstawić Nowy Serwer MineCraft

GlobalCraft - Wojny Gildi + McMMO

 

 

SERWER WYSTARTOWAŁ Dziś o 12:00

 

IP:s1.globalcraft.pl

IP Ts3:rpg.worldcraft24.pl

 

infocp.png

 

Krótka informacja na temat serwera.

 

Gra polega na przetrwaniu w prawdziwym świecie Minecrafta.

 

Zabezpieczenia przeciwko modzie X'ray wprowadzi cię w miłą oraz uczciwą rozgrywkę.

 

Parametry Serwera

 

Ilość Slotów:100

Rodzaj Serwera:Survival+Wojny Gildi

Hosting Serwera:Dedyk(Dobra Maszyna)

Potwory:Tak

Nether:Tak

Zwierzęta:Tak

PvP:Tak--->Wojny Gildi

 

dodatkowe.png

 

 

PVP:

Poza Spawnem, na serwerze jest aktywne PVP

Uważaj na siebię i nie daj się zabić.

 

PvP Logger:

Plugin Blokujący ucieczkę podczas Pvp - Działa to na Zasadzie Gdy Gracz "lognie" podczas Walki Jego Itemy Zostaną Rozsypane w Miejscu Ucieczki.

Anty X-Ray:

Aby gra była przyjemna, posiadamy zabezpieczenie przeciwko

modzie x-ray. Teraz będziesz miał pewność że gracze na serwerze są uczciwi.

McMMO:

Szkól Swoje Umiejętności Walki,Kopania Lub czego tylko zapragniesz,Plugin dodaje do naszej dyspozycji dodatkowe Skille (im wyższy poziom tym więcej DMG zadaje Skill).

Dla Gracza:

-Narzędzia na Start (/kit start)

-Częste Eventy

-Profesjonalne Podejście Administracji

-Pluginy McMMO i Factions

-Serwer Ts3

-Spawn w Klimacie RPG

-Możliwość Wykupienia Konta VIP (Wkrótce)

 

teammd.png

[HeadAdmini]: Szarkan63 , TheRolnikXD

[Moderator] : Kazaul

 

 

IP Serwera Ts3 - Dostępny na Forum (Koło Regulaminu)

Strona - W budowie

 

ZAPRASZAMY

Pomogłem? Daj Plusika to pomaga.

 

eJwLTq2o9ElMqVTQVQguSE3OSszJLC5JVMhPUfDNzEt1LkpMK1FP5PINcE7LLyrN1SvIASqEy3D5JuZl5mdzgQSSwQLORampBalFxVxGpqZwbAAA7Z0gpg~~.png

 

logo.png

Opublikowano

Na Serwerze Powstały już Pierwsze Frakcje! Widać że ktoś już zdobył diaxy - gracze się prężnie rozwijają

 

Zapraszam do gry

Pomogłem? Daj Plusika to pomaga.

 

eJwLTq2o9ElMqVTQVQguSE3OSszJLC5JVMhPUfDNzEt1LkpMK1FP5PINcE7LLyrN1SvIASqEy3D5JuZl5mdzgQSSwQLORampBalFxVxGpqZwbAAA7Z0gpg~~.png

 

logo.png

Opublikowano

Siemka? Ilość Graczy na Serwerze Wzrasta z każdą minutą! Dobijemy Dziś do +50 Online?

Pomogłem? Daj Plusika to pomaga.

 

eJwLTq2o9ElMqVTQVQguSE3OSszJLC5JVMhPUfDNzEt1LkpMK1FP5PINcE7LLyrN1SvIASqEy3D5JuZl5mdzgQSSwQLORampBalFxVxGpqZwbAAA7Z0gpg~~.png

 

logo.png

Opublikowano

Zgodnie z obietnicą dodaję opinię.

Zapowiadał się dobrze jednak...

Nie polecam serwera , postępowałem zgodnie z instrukcjami na serwerze żeby nie stracić eq startowego - mimo to i tak go straciłem

Admin mimo to nic z tego sobie nie robi

733761405517115815990.png

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" ~Jonathan Carroll

Opublikowano

Admini to dzieci 10 letnie... jak cos do nich na piszesz to oni maja cie w dupie.

Serwer do dupy.. tak samo jak dzieci tam grajace..

 

nie polecam

Opublikowano

Dupa nie serwer... Staliśmy z kumplami na odludziu i nagle typek w diaxie się do nas teleportował i wszystkich ubił. Za chwilę się wylogował... Good luck

Opublikowano

Najgorszy serwer, jaki może być - zebrałem diamentowe eq, 10 stakow książek (twierdza ;)) i inne cenne rzeczy, jakis idiota sie do mnie tepnął, nick zaczynał się na Lo, kończył na 22. Wypierdalać z takim serwerem, na którym kolega admina sie moze tepać.

Opublikowano

dodam że serwer dla dzieci NeO. Nie da się wyjść ze spawnu - z 5 stoi i czeka aż ktoś wyjdzie!

733761405517115815990.png

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" ~Jonathan Carroll

Opublikowano

Cyranek97 Nie Byłeś Nawet Na Serwie A Już Opinie Stawiasz To Ty Okradasz Z Tego Co Wiem Naciogasz Ludzi Na 100 zl a Puzniej Nic !

Opublikowano

Stande powiem ci coś.... Wiesz o tym, że tylko pieprzone dzieci piszą w każdym słowie na początku dużą literę, bo myślą że przez to są fajni.

A i jeszcze jedno kolego póżniej się piszę przez "ó" a nie "u".

Polecam kupić słownik;)

PS. Twoje wypowiedzi rozpier****** system :)

Opublikowano

Polecam ten Serwer !!! A co do cyranka97 : Na serwerze jeszcze nie sprzedają vip-y !!Więc nie ma się co martwić !!! ... Pozdrawiam TheRolnikXD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...