Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Błąd podczas łączenia się hamachi


swiatek25

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Mam problem związany z tworzeniem serwera. Otóż korzystałem z tego filmu:

Pobrałem te pliki serwerowe. Wszystko jest dobrze do czasu, gdy chce wejść na stronę rejestracji na tym swoim serwie. Z czym to może być związane?

Opublikowano

Zrób se serva na plikach 2010 By Taki Nieśmiały niema bugów w maszynie i grze...

0 Problemów typu "Zostaniesz Połączony Z Serverem","Logowanie","Błąd łączenia Z Serverem" Itd...

Jak pomuc pisz PW.

sygna1q.jpg

Opublikowano

Zrób se serva na plikach 2010 By Taki Nieśmiały niema bugów w maszynie i grze...

0 Problemów typu "Zostaniesz Połączony Z Serverem","Logowanie","Błąd łączenia Z Serverem" Itd...

Jak pomuc pisz PW.

 

ja raczej twojej pomocy bym nie chciał ;)

PomUc - pomóc.

 

Skoro nie potrafisz robić serwerów to się za to nie łap .

 

Może masz źle clienta (rooty , launcher) , w sysinstall może źle ip wpisałeś.

 

Pozdrawiam.

KANAŁ YOUTUBE KLIK W OBRAZEK

Opublikowano

Ip jest dobrze nie wiem co się stało. Kto by mógł pomóc przez skype? Dostanie GM ode mnie jak pójdzie serw.

Opublikowano

Jak ustawiłem w xampp mysql i apache to jak chcę wejść na moje ip to wyświetla mi się dostęp zabroniony

XAMPP nowych koncepcji bezpieczeństwa:

Dostępu do żądanego katalogu jest dostępna tylko w sieci lokalnej.

To ustawienie można skonfigurować w pliku "httpd-xampp.conf".

Je?li my?lisz, ?e jest to b??d tego serwera, skontaktuj si? z administratorem.

Error 403

5.159.152.37

07/25/12 09:48:47

Apache/2.2.21 (Win32) mod_ssl/2.2.21 OpenSSL/1.0.0e PHP/5.3.8 mod_perl/2.0.4 Perl/v5.10.1

 

 

O takie coś. A jak chcę wejść do tego pliku httpd-xampp.conf to nie mogę go znaleźć.

Opublikowano

Dobra działa serw on jest xD. Jak ktoś chce to FortMT2 hasło 123456. Jak coś to pisać tutaj to dorobie sieci.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...