Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SkallCraft [MachinesCraft] [Survival-Freebuild][Mody][Dedyk][No-WL][80 slotów][Mody: IndustrialCraft2+RedPower+BuildCraft i wiele innych]


MrKowal16

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

IP: skallcraft.pl:1111

prezentacja01.png

 

Czemu miałbyś zagrać na serwerze?

 

Ponieważ oferujemy gre długoterminową, bez crashów, lagów czy też restartów.

 

Aby dojść tutaj do czegoś trzeba naprawde poświęcić dużo czasu co najważniejsze

 

nie jest to w żaden sposób nudne ponieważ mody wgrane na serwer to uniemożliwiają.

 

 

Co wnoszą mody na serwer?

 

Mody które są na serwerze najprościej mówiąc wnoszą automatyzacje, maszyny

 

a także udoskonalenia związane z elektryką w minecrafcie, lecz to tylko niewielki

 

procent zastosowań.

 

 

Czy na działke musze czekać pare godzin a nawet dni?

 

Ależ skąd! Każdy z adminów codziennie zagląda na serwer a h@ przebywa na nim

 

po 5-10 godzin dziennie a nawet jeżeli nikogo z administracji nie ma na

 

serwerze jest podany kontakt gg więc okres czekania na działke najczęściej wynosi pare minut.

 

 

Czy serwer w jakiś sposób się rozwija?

 

Oczywiście że tak, administracja na bieżąco eliminuje drobne bugi oraz niedociągnięcia które nieraz występują

 

w najbliższym czasie najprawdopodobniej do końca miesiąca powstanie

 

kolejny serwer lecz narazie nie jest to sprecyzowane. Dodatkowo w budowie jest autorski launcher i panel

 

gracza.

 

 

Czy na serwerze są jakieś konkursy\eventy?

 

Tak, są to między innymi: spleef arena czy najlepsza fabryka. Spleef arena odbywa się niemal codziennie

 

i dla początkujacych graczy to dobre miejsce do zarobienia trochę żelaza czy rzadkich itemów.

 

 

Czy na serwerze jest ranga VIP czy też inna forma dotacji?

 

Tak, jak każdy serwer potrzebujemy utrzymać maszyne co wcale nie jest takie tanie. Na serwerze jest

 

dostępna ranga VIP I S-VIP umożliwiaja one miedzy innymi teleport graczy czy też posiadanie większego

 

cuboida, ranga ta jest dobrowolna i nikt nie zmusza ciebie do jej zakupu. Na vipach nikt nie zarabia z

 

administracji, vipy pokrywaja jedynie lwią część związana z oplatami serwera.

 

 

Aby wejść na serwer musisz posiadać naszą paczkę modów.

 

Wystarczy tylko pobrać i zainstalować.

 

 

UWAGA! Twój minecraft musi być "czysty"... Najlepiej przed wypakowaniem usunąć folder .minecraft i zaktualizować grę.

 

 

 

Prosze edytować ip w cliencie ktory pobieracie na SkallCraft.pl:1111 poniewaz nie zostal jeszcze zaaktualizowany

 

 

 

DOWNLOAD:

 

 

 

 

Spoiler

 

 

 

 

 

SKAN:

 

 

 

 

Spoiler

 

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...