Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

(Tutorial) Jak pobierać z płatnych hostingów za darmo


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O kurwa xx :D Teraz już wiem czemu wolisz premiumdl ;d

 

@EDIT

 

Na tym rapid8 teraz AdBlocka mi blokują i piszą żeby wyłączył ;d

Kocham mame

Opublikowano

To jest program tylko do ściągania więc wczytywania stron Ci nie przyspieszy. Nie próbowałem na torrentach, ale wydaje mi się, że na tym rapid8 i premiumdl lekko przyspiesza pobieranie.

 

@EDIT

 

Btw. jak się nie ma premium na tym rapid8 to można ściągać z 22 serwisów.

 

@EDIT2

 

Lista serwisów z rapid8

 

4Shared, BayFiles*, BitShare, Cramit.in*, DepositFiles*, Extabit, Easy-Share/Crocko, FileFactory, FilePost, FreakShare, GigaSize*, HotFile, iFile.it*, JumboFiles*, Letitbit.net*, MediaFire, MegaShare*, MegaShareS, Netload.in*, RapidGator.net, Share-Online.biz, SendSpace, Oron, PutLocker, Turbobit.net, UploadC, Uploaded.to, Uploading.com, UploadStation*, Vip-File*, VideoBB, Youtube

 

Te z gwiazdką to chyba tylko dla kont premium.

Kocham mame

Opublikowano

Mógłby ktoś zapodać listę obsługujących hostingów przez rapid8?

I mam pytanie, czy ten program przyspieszający ściąganie to przyspiesza wszystko, tzn ściąganie również nie przez rapid8, ściąganie z torrentów, ładowanie stron?

IDM nie przyspieszy torrentów, ale cFos tak.

Aha i dodam że idm'em też da rade ściągać z redt**e ;p

 

@JestemSlepy

Mi AdBlock normalnie tam działa.

Jaką masz przeglądarkę?

dapng_nwhxwwq.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Działa wam to premiumdl?Bo wykonuję ankietę podaję prawdziwy mail i mam ciągle ,że mam nie zamykać okna ,że mnie automatycznie przeniesie i to się nie dzieje :/

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...