Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PYTANIE]Jak zrobić zapisanie passów na 4 konta.


WindKing

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie Chodzi mi o coś takiego jak w tym temacie.

 

http://www.mpcforum.pl/topic/411950-tutorialjak-zrobic-zapisanie-passow-na-4-konta/

 

Niestety linki wygasły.

 

Może być poradnik jak to zrobić albo gotowiec.

Opublikowano

@Up wielkie dzięki.

 

A tak wgl to może ktoś wykmini jak to odpalić? :D

 

http://www.elitepvpers.com/forum/metin2-pserver-guides-strategies/1671614-release-new-login-interface.html

Opublikowano

@UP

Przecież to podmiana dwóch plików. Trochę myślenia i ewentualnie translator ;x

1. Root.eix/epk Entpacken

2. Intrologin.py mit der ausm Anhang ersetzen

3. Root.eix/epk wieder Packen

4. Locale_de Entpacken

5. Loginwindow.py ersetzen

6. Locale_de Wieder Packen

7. Den Settings Ordner einfach in euern Client ziehen.

8. Client Starten freuen smile.gif


 

Opublikowano

Jak by to było takie proste to bym to zrobił -.-..

Zmieniałem ścieżkę z locale/de na locale/pl ale i tak nic to nie dało... Przy odpalaniu klienta wywala Błąd. albo wgl się nie odpala.

Opublikowano

do jakiego klienta próbujesz to dodać ??

bo z tego co pamiętam w wersji 2008 nie dało się tego uruchomić (chyba)

http://www.youtube.com/user/JuriMasters

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...