Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GuildsWars [START JUTRO][NOWE ZBROJE, MIECZE][DEDYK 24/7][100 SLOTOW][FACTIONS]


szymal22

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngGuildsWarsDiamond_%28Gem%29.png

 

 

Szukasz serwera na dluzsza mete ?

 

Serwera gdzie PVP, TNT i Creepery rzadza twarda reka ?

 

GuildsWars jest wlasnie dla Ciebie !

 

Zaloz frakcje i ruszaj na podboj mapy !

 

START SERWERA PRZEWIDYWANY JEST 22/07/2012 r. o godzinie 14:30 !

 

Pobierz naszego Clienta:

 

Download:

 


http://www.multiupload.co.uk/8HDQ39G409

 

lub

 

guildswars.com/GuildsWars.rar

 

Skan:

 


https://www.virustotal.com/file/15d569960c2898acc1aeb41be217a8778a47b6389239648e263803cfd9c79158/analysis/1342899057/

 

Diamond_%28Gem%29.pngTUTORIAL ODPALENIA SERWERA/CLIENTA:Diamond_%28Gem%29.png

 

1.Pobierz Clienta

2.Wypakuj Clienta WinRarem lub innym programem do wypakowywania plikow .rar

3.Wejdz w folder GuildsWars( ( ten co wypakowalismy ).

4.Odpal ikonke GuildsWars.bat

5.Wpisz nick i wejdz na serwer !

:)

1337425554-U363900.png

 

 

de2zjo.gifAdres IP: GuildsWars.com

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival + Frakcje ( Wojny Gildi )

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 100

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

 

1337425569-U363900.png

 

Factions, , CombatTag, Authme ( Bez bugow ) i inne, wszystkie pluginy sa odbugowane !

 

1337425578-U363900.png

[Wlasciciel]Wankej

 

[Admin]Twardyy

 

Rekrutacja otwarta ! !

 

1337425590-U363900.png

Diamond_%28Gem%29.pngScreenyDiamond_%28Gem%29.png

 

2012-07-21-20-04-51.jpg

 

2012-07-21-20-05-54.jpg

 

2012-07-21-20-06-25.jpg

 

2012-07-21-20-06-57.jpg

 

2012-07-21-20-08-13.jpg

 

2012-07-21-20-05-25.jpg

 

2012-07-21-20-08-22.jpg

Opublikowano

Ten serwer to idealna kopia tego serwera, jeśli już teraz chcecie zagrać na takim serwerze, gdzie gra 80 osób - zapraszam do tego tematu:

 

http://www.mpcforum.pl/topic/676513-dedyk-skallcraft-150-slotow-wojny-gildii-mcmmo-factions-no-premium-ee2-nowe-bronie-zbroje-serwer-wystartowal-zapraszamy/

 

(nie)Pozdrawiam Wankeja oszusta i kopiarke. ;)

Opublikowano

Przepraszam bardzo o co ci chodzi ? Mody to mody każdy ma do nich dostęp, zacytować mogę "On ich nie pisał więc niech spierdala " wystarczy je pobrać.Powiem tak poprostu sie od niego odje(*)

Każdy tworzy swój server i go doskonali na swój sposób a to nie ma nic wspólnego z SkallCraft.

 

Tyle odemnie, i nie życzę sobie żebyś wyzywał go od oszusta i podawał linków do innych serverów w naszej prezence!

 

 

 

Mam nadzieję, że ten serwer będzie lepszą wersją twojego serwera, bo na twoim jest za dużo bugów + źle skonfigurowane pluginy ^^

Opublikowano

Wbijam na serwer razem z całą gildią VENTUS ! :3 Serwer polecam to nie jest to samo zabugowane g*wno co Skallcraft !! Czekam na otwarcie :3

Opublikowano

Zapraszam

 

@EDIT

Dodalem nowy link do downloadu ( szybszy )

 

Szukamy adminow, odwiedz nasza strone ( ADRES TAKI JAK IP )

 

Dla zielonych dodalem TUTORIAL:

 

Diamond_%28Gem%29.pngTUTORIAL ODPALENIA SERWERA/CLIENTA:Diamond_%28Gem%29.png

 

1.Pobierz Clienta

2.Wypakuj Clienta WinRarem lub innym programem do wypakowywania plikow .rar

3.Wejdz w folder GuildsWars( ( ten co wypakowalismy ).

4.Odpal ikonke GuildsWars.bat

5.Wpisz nick i wejdz na serwer !

:)

Opublikowano

Nie polecam admini sobie olewają wszystko, maja gdzieś graczy. Założyłem sobie teren gildii na której zbudowałem domek, po jakimś czasie wróciłem, a tu dom rozwalony, skrzynie puste, a admini do mnie z tekstem, że to mój problem.... Nie polecam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...