Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[pytanie]zmiana emailu bez potwierdzenia


dasass

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam. szukam sposobu na zmiane emailu bez potwierdzania tego na starym jest jakis sposób? pamiętam ze kiedys było cos takiego ale chyba nie działa. wiec czy ktos zna jakis działający sposób na w/w zmiane?

 

przepraszam ale temat pojawił sie dwa razy jak to usunąc

Opublikowano

Teoretycznie się da ale to już ci bardziej zaawansowani to umieją zgłoś się do jakiegoś informatyka niewiem ja np do sklepu Magik w moim miescie poszedlem poznalem informatyka i mi kiedys włamał sie na stare kontp i dał mi je :)

Opublikowano

może .Mi też przydała by się informacja do takiej zmiany ...

michaeljacksonky.png

All sygnatures by Razor

Opublikowano

dokładnie ja napisał psycho198. prubuje sie zalogowac do emailu i za nie idzie. pisałem do suppotu wszędzie i nic. passy do konta mam a tak mi zalezy bo dalem na gre 300zl.

Opublikowano

Czyli przez przypadek dokonałem cudu? Założyłem byle jaki e-mail do konta pod bota, a później okazało sie że taki istnieje. Zmieniłem bez wchodzenia na stary.

Opublikowano

Czyli przez przypadek dokonałem cudu? Założyłem byle jaki e-mail do konta pod bota, a później okazało sie że taki istnieje. Zmieniłem bez wchodzenia na stary.

Prawdopodobnie po rejestracji nie potwierdziłeś maila....nic nowego.

 

Nie zasługujecie aby takowy sposób znać ;)

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

Dasdas stracił konto, ukradli mu, dajcie mu jakiś sposób na pw nawet.

 

PS. wiem bo byłem z nim w klanie jak miał konto :)

Jeżeli pomogłem, nie bądź żyła, daj

 

like, to nie gryzie :)

Opublikowano

mi też ukradli konto dajcie ten sposób i mam nick id ale nie mam hasełka konto mam zapisane na nk więc moge wejsc ale tam nie idzie zmienić nic bo jest chujowa aplikacja:(

0572.jpg

Opublikowano

Tiaaa .... teraz okaże się że każdemu skradziono konto :) Jeśli autor tematu jest zainteresowany pomocą to PW do mnie.

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

na serio golec 4 irki 4 flaxy 14 lv mam id i login ja chce je odzyskać jak mam to zrobić?

0572.jpg

Opublikowano

na serio golec 4 irki 4 flaxy 14 lv mam id i login ja chce je odzyskać jak mam to zrobić?

 

2 tygodnie bocenia i masz takie wypo a nawet lepsze -.- szkoda czasu na nie.

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

2 tygodnie bocenia i masz takie wypo a nawet lepsze -.- szkoda czasu na nie.

 

A może nie ma bota a na wszystko wydał kasę ...

michaeljacksonky.png

All sygnatures by Razor

Opublikowano

grałem i czasem wysyłałem esy łącznie wydałem ok500 złotych

a i mam email tego gościa co ukradł:)

0572.jpg

Opublikowano

A może nie ma bota a na wszystko wydał kasę ...

 

To niech wyda kolejną kasę na bota + podwajacz -.-

 

Jeszcze raz powtarzam jeśli autor tematu chce pomocy niech pisze na pw.

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

nie mam bota jak chcesz to mi wyboć

 

BoxyBot darmowy -.- lub zainwestuj w jakieś -.- . Niby z jakiej paki ja mam komus konta bocić ? ja mam swoje konta i nimi operuję .

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...