Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Logowanie na serwer pliki sherer v3 ( Zostaniesz polaczony z serwerem)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc, sciagnalem serwer stad http://www.mpcforum.pl/topic/317155-dl-nowe-pliki-serwerowe-by-sherer/ wszystko ladnie pieknie, serwer stoi wchodze przez WinSCP, do navi tez mam dostep lecz nie umiem sie polaczyc z serwerem to znaczy :

instalowalem clienta z 2008 2010 i 2012 probowalem na kazdym

na 2008 gdy wrzuce swoje pliki root locale itd ze zmienionym ip w serwerinfo na moje z koncowka 100. Wlaczma clienta i mam caly czas ' Zostaniesz polaczony z serwerem ' na samym serwerze w tym momencie pokazuja sie jakies cyferki [chyba sie widza] lecz nie moze mnie zalogowac, czytalem o tym calym pongu http://speedy.sh/6H7zN/pong.txt [Pong: 1234abcd5678efgh

Hex Pong: 31 32 33 34 61 62 63 64 35 36 37 38 65 66 67 68] w metin2.bin w cliencie mam 1234abcd5678efgh i testtesttesttest :/ jesli ktos pomoze codziennie bede dawal + i 5 :>

 

tutaj moje pliki patchera http://speedy.sh/6H7bN/Patch.rar

 

 

POOMOCY !

POMOGĘ W STAWIANIU SERWERA I CHĘTNIE ODPOWIEM NA WIĘKSZOŚĆ ZNANYCH MI PYTAŃ :>

 

 

logoftc.jpg

Opublikowano

Niebaw się z plikami shelera bo to GÓWNO...

Najlepsze są chyba pliki Takiego Nieśmiałego.

W nich jest 0 Bugów w maszynie w grze też...

Jak coś moge ci pomuc jak bd na nich serva robił. Tylko napisz PW

Ps. Jeżeli szukasz też technika to dobrze trafiłeś ;)

sygna1q.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...