Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Demon hunter , czemu mam taki mały dmg?


Xezio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam 60 lvl i Dex na moim poziome oraz z tym co mam w ekwipunku nie daje mi dużo DPS, jeśli chcesz uzyskać spoko punktów obrażeń kup kołczan z bonusowym dmg do jakiegoś skilla, a także polecam szansę na krytyka oraz obrażenia krytyczne i twój DPS znacznie wzrośnie :D

 

oto build najlepszego DH na świecie:

http://athenelive.com/trophyroom/

Od dawna ogldam Athene-a :)

 

10k dmg i koszmar? ciekawe za ile kkk kasy :D

10k dmg = 2 akt hell tak około (1 akt dla bogatych).

 

survi dla dh nawet solo jest useless. rzucasz sobie invi, ls z dmg red, slowtrapa i instaheal z refr na dsc i jesteś immo unzajebable

 

na polski:

 

przezywalność dla dh jest bezużyteczna (z itemow itp) bo rzucasz niewidzialność na 15sec, kradzież życia z redukcą obrażeń 65%, kolczatki z obrażeniami na skeundę i natychmiastowy heal ten ktory masz przy odzyskaniu całej dyscypliny jesteś dalej nie do zabicia :D

 

na lewy/prawy myszki do wyboru:

 

nienasycona strzała (jakośtak ten co przebija) z rozbiciem na 3 pociski lub z tym że kazdy next zadaje 70% więcej

strzała żywiołów z mackami - kazdy cios daje ci 3% hp tego co biłeś

i wielostrzał z 214%dmg lub ten co zmniejsza potrzebny rage.

 

pasywki tez do wyboru

zwieksza szanse na kryta o 3% co sek dopoki nie walniesz kryta (zerżnięta pasywka z lola z ashe ;<)

zwiększa dmg w cele ktore stoja iles tam metrow od ciebie

zwiększa dmg/kryty itp w zaleznosci od broni :D

ew. tam pasywka która daje ci 20 rage po zebraniu kulki.

jak zapomniałem o jakiejś pasywce to sry

aa jeszcze ta że większy dmg w spowolnione cele ;D

 

 

 

 

biegasz z templariuszem, czary nie pamiętam jak idą, ale pierwszy daj lewy, a 3 next prawe ;D itemy dawaj mu full vita D:

Strzala zywiolow z runa na macki jest od wyzszego lvla -.-

Ogolnie chodzi mi o to , ze mam najlepsze itemy jakie mi dropia , ewentualnie z ah i mam najwyzej 850 dex na 43 lvlu , skad wy macie takie eq?

Opublikowano

z ah.

 

ja teraz sam klnę na dh mam 23k dmg ale 13k hp i na piekle padam jak śmieć na hita-dwa

Proszę o zmiesienie odrobiny warnów? :)

Admin Cienia
Opublikowano

Jeśli piszecie "po co DH odporności" to lepiej darujcie sobie gre tą postacią.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Widzę na forum sami znawcy Dh z 50lv. Dobij najpierw 60, a dopiero potem martw się o dps.

 

1.rekawice

-Obrażenia od krytyka

-szansa na krytyka

-szybkosc ataku

-wit

-dex

-all ressy

 

2.amulet

-dex

-vit

-szansa na krytyka

-obrażenia od krytyka

 

3.pierścienie

-szybkosc ataku

-szansa na krytyka

-obrazenia od krytyka

-dex

-vit

 

4.karwasze

-vit

-dex

-all ressy

-szansa na krytya

 

5.kołczan

-vit

-dex

-maks dyscyplina (obowiązkowa)

-szansa na krytya

 

6.hełm

-dex

-vit

-all ressy

-szansa na krytyka

 

7.płaszcz

-vit

-dex

-all ressy

-maks dyscyplina (obowiązkowo)

 

9.Pas

-vit

-dex

-all ressy

 

10.spodnie

-vit

-dex

-all ressy

 

11.buty

-vit

-dex

-all ressy

-szybkosc ruchu (obowiązkowo)

 

12.naramienniki

-vit

-dex

-all ressy

 

13.Bron 2reczna kusza

-dex

-obrażenia od krytyka najlepiej 100+ (wbudowane + gem)

obrażenia od broni)

dps +900

Opublikowano

Widzę na forum sami znawcy Dh z 50lv. Dobij najpierw 60, a dopiero potem martw się o dps.

 

1.rekawice

-Obrażenia od krytyka

-szansa na krytyka

-szybkosc ataku

-wit

-dex

-all ressy

 

2.amulet

-dex

-vit

-szansa na krytyka

-obrażenia od krytyka

 

3.pierścienie

-szybkosc ataku

-szansa na krytyka

-obrazenia od krytyka

-dex

-vit

 

4.karwasze

-vit

-dex

-all ressy

-szansa na krytya

 

5.kołczan

-vit

-dex

-maks dyscyplina (obowiązkowa)

-szansa na krytya

 

6.hełm

-dex

-vit

-all ressy

-szansa na krytyka

 

7.płaszcz

-vit

-dex

-all ressy

-maks dyscyplina (obowiązkowo)

 

9.Pas

-vit

-dex

-all ressy

 

10.spodnie

-vit

-dex

-all ressy

 

11.buty

-vit

-dex

-all ressy

-szybkosc ruchu (obowiązkowo)

 

12.naramienniki

-vit

-dex

-all ressy

 

13.Bron 2reczna kusza

-dex

-obrażenia od krytyka najlepiej 100+ (wbudowane + gem)

obrażenia od broni)

dps +900

 

hmhm, fajny bylby taki dh... tylko ze to co napisales kosztuje w chu*... pewnie sam nie jestes az tak bogaty zeby miec w itemach kazdy jeden atrybut ktory napisales up^

Opublikowano

Dobra zmieniem eq bo mam juz 54 lvl i teraz z ss mam 38k dmg i 12k hp.

Temat do zamkniecia

Opublikowano

wcześniej miałem 90+k dpsu, wrzuciłem eq do skrzynki kupiłem nowe żeby sprawdzić inny build, mam NIECAŁE 8k dpsu i na inferno daje spokojnie radę .... jako Tank grając właśnie DH :) gra daje nam wiele możliwości trzeba z nich korzystać ;)

1359796545-U215643.png

Opublikowano

Jeśli piszecie "po co DH odporności" to lepiej darujcie sobie gre tą postacią.

 

Niby kazdy gra jak chce, ale odpornosci na prawde nie sa potrzebne...

Admin Cienia
Opublikowano

Niby kazdy gra jak chce, ale odpornosci na prawde nie sa potrzebne...

A doszedłeś na inferno ? Tam już ostro z żywiołów jadą.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

A doszedłeś na inferno ? Tam już ostro z żywiołów jadą.

 

tak i solo robie a1 a w parze z barbem a2 i czesc a3...

 

dla porownania magiem z 9k hp i prawie zerowymi odpornosciami (sa tylko z inta praktycznie) robie a1 bez pierdniecia...

Opublikowano

gram dwoma buildami dh ... 1. 92k dps 14k hp 0 all ress a 2. 8k dps 40k hp 700 all ress i 1900 LoH , oba są całkiem inne ale oba ciekawe i grywalne , więc odporności mogą być a może ich nie być jak kto woli tak gra ;) trzeba ustalić na co się nastawiamy i tworzyć pod to statystyki

1359796545-U215643.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...