Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]PD po lewej stronie na górze


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do rejestracji raczej nie... Bo nie chcę, aby otrzymywali to za darmo...

Do item shop też raczej nie, bo skąd będzie w ogóle wiedział że to zapytanie odnosi się do pd?

To powinno być tak, że po kliknięciu Kup to w item shopie wysyłało się właśnie to zapytanie... Ale nie mam pojęcia jak to zrobić.

Opublikowano

Do rejestracji raczej nie... Bo nie chcę, aby otrzymywali to za darmo...

Do item shop też raczej nie, bo skąd będzie w ogóle wiedział że to zapytanie odnosi się do pd?

To powinno być tak, że po kliknięciu Kup to w item shopie wysyłało się właśnie to zapytanie... Ale nie mam pojęcia jak to zrobić.

Skoro nie masz pojęcia to po co się za to zabierasz? Nie rozumiem takich ludzi.

9.png

userbarwb.png
Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Skoro nie masz pojęcia to po co się za to zabierasz? Nie rozumiem takich ludzi.

Sui, po to, żeby się nauczył :)

Nie czekaj - zagraj już dzisiaj !

Opublikowano

znam kilka osób które nie potrafią podstaw w pisaniu questów a od razu pytają mnie jak coś zrobić w dungeonie lub inne bajery, też mam mu tłumaczyć ? example, manual - zajebiste miejsce żeby się poduczyć

 

umarł

Opublikowano

znam kilka osób które nie potrafią podstaw w pisaniu questów a od razu pytają mnie jak coś zrobić w dungeonie lub inne bajery, też mam mu tłumaczyć ? example, manual - zajebiste miejsce żeby się poduczyć

No nie, ale wklepanie kodu to chyba prosta sprawa, nie ?

Nie czekaj - zagraj już dzisiaj !

Opublikowano

no tak ale trzeba wiedzieć w którym momencie. przecież nie wstawisz tego na początku pliku item-shopu, lol

 

umarł

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...