Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MineSurv - Freebuild [20 slotów][No Wl][No Premium][PvP]


Temperaturek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fb1x.png

 

A więc mamy nowy serwer tym razem jest to freebuild!

 

Zapraszamy także na nasz kanał YouTube

 

//bez yt

 

Znajdziesz tam informacje z serwera oraz serie survival!

 

zalety.png

- 20 slotów -

- Włączone PvP -

- No WhiteList -

- No Premium -

- Ogarnięty Team -

 

86687939.png

 

IP:f17.owncraft.pl:25007

 

 

teamwg.png

 

<HeadAdmin> Krystian1909 (Sponsor)

<HeadAdmin> Temperaturek (Grafik)

<Admin> Rzeznik

<Moderator> MaxiePL

 

pluginse.png

 

20120721141403.jpg

 

viprz.png

Ceny są podane na serwerze, bo znowu admin zamknie temat...

 

ViP dostaje:

 

- Dwie darmowe działki

- Kolorowa ranga

- Możliwość mieszkania z innym graczem

- Diamentowe eq

- 50k $

- Walkę ze smokiem

 

Super ViP dostaje:

 

- GameModa

 

 

 

startxs.png

A więc zaczynamy na spawnie, czytamy wszystko co tam pisze!

Teraz idziemy na /warp surowcowa i zdobywamy surowce.

 

Teraz zarabiamy tutaj kaske poprzez Jobs

 

A więc wpisujemy /jobs browse wybieramy sobie prace,

tera piszemy /jobs join <nazwa> i mamy prace.

Można wybrać 3 prace na raz!

 

Teraz zarabiacie 5k $ (5.000)

Piszecie do admina o działke, pamiętaj piszecie nie spamicie!

 

I na działce budujesz domek, rozmiary działki 20 x 25 - 20 w dół i 50 w górę.

 

 

tikib.png

 

Grafika została wykonana w 100% przez ze mnie i zabraniam kopiowania!

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Sorki że musieliście czekać.

 

Podaje IP:f17.owncraft.pl:25007

 

Proszę,przepraszam za kłopot i zapraszam.

 

 

Mieliśmy mały drobny kłopot,gdyż gracz nie mógł pisać na czacie.

Problem ten został rozwiązany.

 

Obecnie mamy:

-10 warpów

 

Z czego możemy być dumni.

 

Na serverze panuje miła atmosfera.

 

Mamy do dyspozycji sporo ładnuch (niektórych) zapierających dech w piersiach budowli.

 

Serdecznie zapraszam na server.

 

---MineSurv Team---

Opublikowano

Serwer bardzo dobrze dopracowany, wspaniałe budowle, administracja zna się na rzeczy.

Wart polecenia.

 

Serwer do dupy , nie polecam

 

Konstruktywna krytyka widzę.

Opublikowano

Zapraszam na server.

 

Mamy do dyspozycji kilka nowych zmian wprowadzonych na server.

 

Jeszcze raz gorąco i serdecznie zapraszam.

 

Serwer do dupy , nie polecam

 

Drogi Kolego!

 

Chyba nie byłeś na serverze skoro tak twierdzisz.Nasi admini są jak najbardziej odpowiedzialnymi ludzmi w wieku 15-18 lat.Wszyscy jesteśmy w stałym kontakcie gdzie panuje miła atmosfera i zgrany Team.To tyle co do zespołu.

 

Server jest jak najbardziej ogarnięty.Mamy bardzo dobrze dobrane pluginy.Ponad to server jest bez lagów.Kazdy gracz ma szanse grać jak na singleplayer.

Do dyspozycji mamy wiele lokacji i wiele budynków.Piękne tereny,zielone z trawą,drzewka ogrody pixel arty i wiele wiele więcej.Cóż więcej chcieć.

 

Czym możemy jeszcze się pochwalić?

 

Mamy dobrze dobrany i sensownie napisany system regulaminowym,który zabrania min.Raschowania,przeklinania,obrażania.

 

Podsumowując:

Dawanie komentarzy takich jak post "kolegi" jest absolutnie nie na miejscu.

Server jest ogarnięty jest do dyspozycji 24/7 przez nastepny miesiąc.

 

Coż więcej dodać,poprostu serdecznie zapraszam!

Opublikowano

Serwer naprawdę bardzo fajny.Ogarnięta administracja.Lecz ja mam 2 minusiki (napiszę na serwie dla H@)Szkoda że na serwerze jest mało ludzi , bardzo zachęcam do grania na tym serwerze z nami.

Opublikowano

do dupy

 

Uzasadnij swoją wypowiedź...

 

Serwer jest OK, jak widzę po opiniach i chętnie zagram ;) !

 

 

@EDIT

 

Serwer w moich oczach wypadł świetnie ;) ! Administracja miła, chętnie odpowiada na pytania, również gracze odpowiadają. Panuje miła atmosfera i na prawdę polecam zagrać, mój nick Norbi178 ! :)

Opublikowano

Zapraszamy na server ! Temperaturek może jutro jakiś evencik ?

 

Pomyśle nad tym. Ale raczej zrobię, zależy ile graczy będzie.

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

I love spam, i love spam, i love spam!

 

Zapraszam jest to jeden z najlepszych serwerów!

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

Zapraszamy na nasz serwer, jutro będzie event o godzinie 20. Jaki to nie powiem bo to nie spodzianka x)

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

Osobiscie polecam serwer.

Jedyny jego - to to ze jest malo gracze :)

PS. Super vip jakis 60 zl !? administracja chyba poglupiala.

Opublikowano

DjBaki a co damy za 30 zł kupi sobie gamemoda i rozwali serwer pff.. Serwer musi na siebie zarobić a gamemod to w sumie admin więc cena musi być wysoka.

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...