Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Fc Barcelona czy Real Madryt ?


Apple.

FCB czy Real Madrit ^^  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. FCB czy Real Madrid ^^

    • Fc Barcelona ^^
      19
    • Real Madrid <33
      27

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Złota Piłka dla Cr7 ! ;x

 

 

 

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah

ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

hahahaha sory nie moglem sie powstrzymac

"Matka mowiła - kochasz to, to kochaj konsekwentnie."

 

Swist1.png

Putin is putting puding

Opublikowano

Kolejny prowokacyjny temat który doprowadzi do flamu.

Barca na zawsze, wielki kibic i fan, pojmijcie, ze nie ma drużyny bez 'aktorów', na tym polega w pewnym stopniu gra.

Opublikowano

Real Madryt, nie kibicuje aktorom z hollywood. :P

 

Już przestali aktorzyk, w minionym sezonie było tylko sporadycznie(jak w kazdym klubie), za to Pepe awansował 10lv. Jednym razem to rozjebał totalnie, kiedy lezał, jego kolega z druzyny podszedl do niego i chcial pomoc mu wstac, ten(Pepe) mysląc, że to przeciwink, zaczal aktorzyk i turlac sie po ziemi jakby go kopnal ;D. hahaha, nie dosc, że cham, debil i idiota, to taki aktor. Jest w tym ponadczasowy i przebija nawet busquetsa(jak był w formie[aktorskiej] - czyt. 2 sezony temu)

"Matka mowiła - kochasz to, to kochaj konsekwentnie."

 

Swist1.png

Putin is putting puding

Opublikowano

Wg mnie jedna i druga drużyna są równe. Jak obie połączyli i stworzyli dobrą drużynę Hiszpanii to widzicie, jak dobrze potrafią grać te obie drużyny... Barcelona jest lekko zawyżona, bo ma swoją szkółkę gdzieś tam u siebie.

Dum spiro, spero.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...