Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] [Save] Ucieczka z Więzienia


S0NikX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

O to Mój Escape "JAIL". Polega na wydostaniu się z wiezienia.. po prostu idziemy i kombinujemy

"Jak przejść dalej" możemy podpalać wełnę jak i wydobywać: węgiel,żelazo,diamenty nic więcej rozwalać

nam nie można... Escap jest dość długi i ciekawy.. Jest kilka łamigłówek nad ,którymi trzeba pomyśleć.

Musimy wykazać się solidnym sprytem by sprostać temu escapowi.. nie jest prosty!

Zaprraszam również do nagrywania filmów z tego escape.. chętnie dodam wasze filmy w

odpowiedzi wideo pod moim filmem!

 

Wskazówka:

- Oszczędzaj zapalniczkę :)

- Nie pchaj się dalej dopóki nie pomyślisz "co może się stać"

 

 

Film na ,którym pokazałem przykładowe przeszkody na mapie...

 

 

 

Download

http://www.mediafire.com/?n6m2ngtgubx5hb3

 

Skan

https://www.virustotal.com/file/9356ef5e89d15a4e7285762fd05aba401fcb3720e753c5a23d0dda16334b946b/analysis/1342780077/

 

 

 

Oceniajcie,komentujcie,subskrybujcie...

Pomóżcie się rozwijać i obserwujcie mnie na MPCforum oraz subskrybujcie na YouTube ;P

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
Opublikowano

Sonik i jego genialne mapki ^^

Pobieram i patrzę co tym razem zrobiłeś ;D

 

Mapka fajna, jednak nie jest taka długa :(

Masz lajk :D

76561198044975849.png

Best Member

Opublikowano

Sonik i jego genialne mapki ^^

Pobieram i patrzę co tym razem zrobiłeś ;D

 

Mapka fajna, jednak nie jest taka długa :(

Masz lajk :D

 

 

Mapka ma być dla "zabawy" żeby umilić sobie czas. nie chciałem robić koszmarnie długiej ,bo ktoś wreszcie by się wkurzył i zamknął grę.. A tak to myślę ,że długość tego Escape to taki średni.. Aż taki krótki nie jest są łatwiejsze i krótsze ;P Może następny zrobię ale kolejny będzie zawierał dużo pistonów ;P

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
Opublikowano

mam pytanie dało by się mi wysałć linka na pw do muzyczki w tle?

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
               DAMN THIS PROFILE IS FANCY
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...