Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowy server plemiona startuje ! już dzisiaj o 14;00!


sirox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pierwszy:) Zagram tylko troche mało informacji podaj liczbę s i speed i max lv budynków

MAXCHAOS:

 

Nick: DawidPL

 

Lvl: 110

 

Klasa: War Master

 

Gildia: ALTERNATYWA

Opublikowano

Sorki chłopaki , miałem żle ustawiony kalendarz w kompie . Sorki jeszcze raz jutro napewno ruszy o 14;00! Jeszcze raz sorki za to .

Jest 14:03 i off ;p

Opublikowano

Szybkosć łacza: 100Mb/s

Nie pomyliles sie?

dla mnie to gora 10Mb/s

Lagi

Szybkosć łacza: 100Mb/s

Nie pomyliles sie?

dla mnie to gora 10Mb/s

Lagi

 

niedługo lagi bd naprawione ,

 

chcialem ci zglosic ze s1 jest bug w ratuszu miedzy innymi nie można go otworzyć ;]

chcialem ci zglosic ze s1 jest bug w ratuszu miedzy innymi nie można go otworzyć ;]

 

Bliżej flagi z numerem naciśnij. zrobie to pózniej ponieważ bd próbował coś zrobić z lagami

mizsigncenaviper.png

Zbieram - Nie +

nowy D3D v1.2

Opublikowano

niedługo lagi bd naprawione ,

 

 

 

Bliżej flagi z numerem naciśnij. zrobie to pózniej ponieważ bd próbował coś zrobić z lagami

i tak samo jest pisze mi ze

Nieprawidłowe przekierowanie
   Firefox wykrył, że serwer przekierowuje żądanie tego zasobu w sposób uniemożliwiający jego ukończenie.
    Problem ten może się pojawić w wyniku zablokowania lub odrzucenia ciasteczek.

Black%20Bul...jpg

Opublikowano

Nieprawidłowe przekierowanie

Firefox wykrył, że serwer przekierowuje żądanie tego zasobu w sposób uniemożliwiający jego ukończenie

Problem ten może się pojawić w wyniku zablokowania lub odrzucenia ciasteczek.

 

A ty chce wejśc przez opere to gdy buduje jakis budynek to jest

 

Koszary (poziom 19) 0:00:-70 dzisiaj o 15:22

Opublikowano

są bugi ogółem jeszcze w tym silniku , więc robie co się da by je zlikwidować , narazie nie wyłączam serva , wyszukam jeszcze kilka bugów i zamknę i je wszystkie na raz naprawię , taka mała konserwacja bd

mizsigncenaviper.png

Zbieram - Nie +

nowy D3D v1.2

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...