Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] z instalacją Net framworka


TheBlus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam otóz chodzi o to ze Nie moge zainstalowa NET Framworka 3.0 gdyz wyskakuje mi taki oto błąd

http://imageshack.us/f/401/bitst.png/

Dodam iz na innym forum utworzyłem taki temat a odpowiedzi były nie zadowalając, gdyz nie rozwiązywały sprawy,

Jedna z odpowiedzi była taka zeby w menadżerze zadan wybrac zakładke usługi lecz ja nie mam tam zakładki usługi tylko Wydajnosc

Kolejnym sposobem ktory nie działał był:

Start => uruchom => services.msc lecz gdy do uruchom wpisz services.msc wyskakuje mi błąd:

Program MMC nie moze otworzyc pliku C:\WINDOWS\system32\services.msc...

Nie wiem juz co mam robic:) moze wy pomozecie dam Lajka

Opublikowano

Możliwe że masz już tą wersje net frameworka albo masz najnowsze i starą nie chce zainstalować

bk3ah.gif
Opublikowano

Możliwe że masz już tą wersje net frameworka albo masz najnowsze i starą nie chce zainstalować

y nie mialem wersje 3.0 ale odinstalowałem i chciałem zainstalowac własnie wersje 3.0 tylko troszke inną, w temacie głownie chodzi mi o to jak włączyc tę Usługe BITS

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...