Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[FB+S+Mody]24/7[industrialcraft,BuildCraft,RedPower,itp]Zapraszamy


GalaxyyKing

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zagram, ale jak tylko bedzie pvp off, to z kumplem od razu sie zwijamy i szukamy nowego serwa, a tymczasem polecam, a dzieci nie płaczcie to survival

Znawca
Opublikowano

Plecam serwer dość fajny tylko ma 2 minusy:

1. Nie kumam modów ;d

2. Inni gracze moga cie bic na twojej dzialce..

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

Pvp będzie zawsze

@up 2

 

 

1.poradnik będzie jak coś pytaj się admina

2.Zrób bunkier jak inni gracze i graj lub kup vipa i bedzie po spr to jest SURVIVAL+FB

@up

Opublikowano

Siema próbowałem wejść na serwer installowałem jak należy i gdy już sie loguje w minecraft , Minecraft wgrywa mi się od nowa . i nie moge wejsc na serwer . Szkoda

LM7fs.jpg

Opublikowano

Jak dobrze że będą poradniki do modów bo nie ogarniam tego

a serwer ogulnie spoczko jest polecam i zapraszam

Masz zamiar zrobić serwer Survi-frakcje ?

Daj znać a pomoge w publikacji i budowie

mca.png

Jesli pomogłem prosze daj Lubie to ------->

Znawca
Opublikowano

NAJGORSZY SERWER NA JAKIM GRAŁEM !

Z POCZĄTKU BYŁ FAJNY.. ALE ODRADZAM WSZYSTKIM NOWYM..

LEPSI GRACZE DOPADNA CIE WSZEDZIE. NAPEWNO NIE ZDARZYSZ SIE ROZBUDOWAC BO CIE ROZPIERDOLA !

MIALEM SWOJA DZIALEK A TE TEPE CHUJE PRZY POMOCY MASZYNY DO KOPANIA ROZWALILI MI DZIALKE !

A NAJLEPSZE JEST TO ZE ADMIN MIAL TO TOTALNIE W DUPIE I MNIE OLAŁ.. TEPNOŁ SIĘ TYLKO ZOBACZYŁ I ODRAZU SPIERDOLIŁ .. !

ROZUMIEM ZE PVP JEST ALE CO TO KURWA ZE MASZYNE MOZNA ROZWALAC INNYM DZIALKI?

NAJGORSZY SERWER JAKI MOZE BYC. ODRADZAM WSZYSTKIM !

 

CO TO ZA SENS ZACZYNAC SKORO ITAK NIGDZIE SIE NIE UCHRONISZ. JEDNE CHUJE WEJDA ZABLOKOWANYMI DRZWIAMI (BUGI) , DRUGIE ROZWALA CI MASZYNA DO KOPANIA DZIALKE..

A PODOBNO MIAL BYC KURWA CUBOID !

 

NIE POLECAM ! OCENA: -1/10

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

potwierdzam to co napisał Ex?

sam widziałem

admin ma 13 lat i jest na serverze godzine na dzień

 

reszta adminów nic nie robi

 

graczy mają w dupie

mają tylko swoich pupilków vipów

którym bana przecież nie dadzą bo oni server utrzymują

żal że tak sie dzieje

PvP on... wszędzie nawet na działkach

bugi... zabijanie przez ściane opóżnianie zabezpieczonych skrzynek itp.

nie polecam ocena 5/10 bo mody działają -.- nawet aż za dobrze

Opublikowano

Zablokuj quary bo jak to on pisał

NAJGORSZY SERWER NA JAKIM GRAŁEM !

Z POCZĄTKU BYŁ FAJNY.. ALE ODRADZAM WSZYSTKIM NOWYM..

LEPSI GRACZE DOPADNA CIE WSZEDZIE. NAPEWNO NIE ZDARZYSZ SIE ROZBUDOWAC BO CIE ROZPIERDOLA !

MIALEM SWOJA DZIALEK A TE TEPE CHUJE PRZY POMOCY MASZYNY DO KOPANIA ROZWALILI MI DZIALKE !

A NAJLEPSZE JEST TO ZE ADMIN MIAL TO TOTALNIE W DUPIE I MNIE OLAŁ.. TEPNOŁ SIĘ TYLKO ZOBACZYŁ I ODRAZU SPIERDOLIŁ .. !

ROZUMIEM ZE PVP JEST ALE CO TO KURWA ZE MASZYNE MOZNA ROZWALAC INNYM DZIALKI?

NAJGORSZY SERWER JAKI MOZE BYC. ODRADZAM WSZYSTKIM !

 

CO TO ZA SENS ZACZYNAC SKORO ITAK NIGDZIE SIE NIE UCHRONISZ. JEDNE CHUJE WEJDA ZABLOKOWANYMI DRZWIAMI (BUGI) , DRUGIE ROZWALA CI MASZYNA DO KOPANIA DZIALKE..

A PODOBNO MIAL BYC KURWA CUBOID !

 

NIE POLECAM ! OCENA: -1/10

 

to zapewne quary było tą maszyną więc radze zablokować ponieważ będzie graczy zniechęcać

10 Postów -v
50 Postów - x
69 Postów
- x
100 Postów - x
200 Postów - x

Znawca
Opublikowano

już? To troche zapóźno.

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...