Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[FB+S+Mody]24/7[industrialcraft,BuildCraft,RedPower,itp]Zapraszamy


GalaxyyKing

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Advenced-Craft

 

 

 

Mody jakie możesz spotkać na serverze

 

 

 

- IndustrialCraft2

 

 

 

- BuildCraft2

 

 

- RedPower2

 

 

 

- BCIC2Crossover

 

 

 

- Advenced Solar Panels

 

 

 

- Advenced Machines

 

 

 

========================

 

 

 

Informacje o serverze:

 

 

 

Ip:s48.csrv.pl:44069

 

 

 

Typ servera: FB+ SV+Mody

 

 

 

Pvp:on

 

 

 

Nether:on

 

 

 

WL:off

 

 

 

Premium:off

 

 

 

Rekrutacja:off

 

 

 

Potwory:on

 

 

 

Zwierzęta:on

 

 

Paczka modów

Skan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

========================

 

 

 

Administracja

 

 

- Galaxyy HeadAdmin

 

- qwert123 HeadAdmin

 

- Matq HeadAdmin

 

 

 

========================

 

 

 

Tutorial instalacji paczki

 

 

 

1.Pobierz paczkę modów

 

 

 

 

2.Usuń folder .minecarft z %appdata%

 

 

 

3. Przeżuć .minecraft z paczki do %appdata%

 

 

 

4.Włącz minecraft'a

 

 

 

5.Ciesz się grą na naszym serverze.

 

 

Prosze o close starego tematu

Opublikowano

Witam.

 

Osobiście nie polecam serwera z powodu braku możliwosci zabezpieczenia skrzyni na początku co czyni nas podatnym na kradzieże co z kolej wiąże sie z zaczynaniem wszystkiego od nowa.

Naprawde nie polecam

Opublikowano

Gracze się nie czepiają zabezpieczeń bo są cuboidy wystarczy chwilkę pokopać i już ma się każde na 20x20 a potem dopłaca się 5k i masz 40x40

Opublikowano

ja jak i kilka innych graczy

 

chcielibyśmy prosić admina o wyłączenie PvP

 

powoduje to zbędne kłótnie...pełno wyzwisk na chacie na które żaden admin nie reaguje i same problemy...kradzieże

doświadczeni gracze zabijają nowych...co utrudnia im gre a najczęściej kończą grać po 1 śmierci.

przez to liczba graczy spada

 

a dla zapalonych zabójców prosimy o wybudowanie areny PvP na której możnaby się było wykazać swoim umiejętnościami gry

 

polecam server. naprawde fajnie sie gra... ale ciagle problemy między graczami.

 

nie chcemy PvP !

Opublikowano

Chętnie wbiłem, i się nie zawiodłem :D Zapraszam gorąco na serwer :). Ciekawe mody + dobry staff serwera :). Nick: Kenni. Widnieć będe na dniach :)

Opublikowano

Zagrał bym ale sądząc po komentarzach, że pvp ma być off to odrazu mnie odrzuciło. Powiedzcie dokładnie czy jest pvp on/off. Bez pvp jest troche bez sensu, nudno się gra i gdy osiągnie się wszystko to na tym koniec.

@ziomekpl18 Pewnie Cię dedli jak miałeś przy sobie wartościowe rzeczy, a teraz chcesz wyłączenia pvp. W końcu to fb+SURVIVAL B)

Znawca
Opublikowano

Ja bym chetnie zagrał ale boje się że nie ogarne tych wszystkich modów :x Nie macie moze jakiejs instrukcji jak zaczac albo cos? ;d

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Znawca
Opublikowano

A jaka strona forum?

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...