Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dedyk][24/7][No-WL][No-Premium][Survival/RP] PolskiPingwin NON PREMIUM[200 SLOTOW] [FRAKCJE]


czarodziej33

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

380265_378540672182311_1061415382_n.jpg

 

OTWARTY Zapraszamy !

 

 

1BIKw.png

de2zjo.gifAdres IP: mc.polskipingwin.com.pl

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival+Frakcje

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 200

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Tak

de2zjo.gifStatus: Online

de2zjo.gifTeamSpeak: ts.polskipingwin.com.pl

 

 

 

 

@@ Zwiekszone obrażenia potworów @@

@@ Otrzymywana kasa za zabicie potworów, graczy @@

@@ Wgrany AntyXray @@

 

 

VF6N5.png

 

de2zjo.gifAdministratorzy: PolskiPingwin, Szmugiel, Kamkaskan, Vellsharon, Xanusek, D3x3R

de2zjo.gifModeratorzy: Koazk32, Alcatraz2212

 

 

minecraft-logo-pictures-483.jpg

Opublikowano

Z SERVERA ZOSTAJE USUNIĘTY MINESHAFTER! TERAZ MOŻE KAŻDY WEJŚĆ NA SERVER! CZY TO NON PREMIUM CZY TO PREMIUM! ZAPRASZAJCIE ZNAJOMYCH!

Opublikowano

Roxiss zanim cos napiszesz zastanów sie, jest to pierwsza reklama serwera NON-Premium. !!!

A swoje emocje wyladuj w piaskownicy nie tu...

... Sam się zastanów, pingwin sam robił tu reklamę więc ogar. A co do piaskownicy, jestem za stara mam 23 lata. Jedyna osoba, która bawi się w piaskownicy to moja córka.

76706605.png



Opublikowano

Server ciekawie zrobiony, aczkolwiek jest jeszcze kilka nie dociągnięć nad którymi pracuje dzielnie Administracja :) I like This.

Opublikowano

Zajebisty serwer polecam ze szczerego serca :)

Admini ogarniają zawsze chętnie pomogą, jest też dużo ciekawych budowli wartych zobaczenia.

Ale najciekawsza jest rozgrywka, miasta w których można zakupić działkę i wybudować dom no i oczywiście wyruszyć z kolegami na wrogą frakcję! ;P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...