Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Zdejmowanie pieczęci skrótem klawiszowym.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie :)

 

Dziś wam pokaże jak zdejmować pieczęć za pomocą skrótów klawiszowych (ctrl +g)

 

Za dużo tutaj nie ma do pisania :P funkcja jest już wbudowana w game 2089 (nie sprawdzałem w innych) a więc do roboty :)

 

1) Odpalamy nasze FTP.

2) Przechodzimy do folderu w locale - w większości przypadków jest to germany.

3) Edytujemy pliczek special_item_group.txt

4) Dopisujemy sobie :

 


Group SpecialMountGroup
{
Vnum 10030
1 71125(Moje ID pieczęci) 1 100

}

 

Pamiętaj aby wszystko oddzielić TAB'em !

 

Restartujemy serwer i śmiga :)

 

Jak chcesz więcej pieczęci to dopisujesz sobie po prostu kolejne numerki z ID pieczęci.

 

 

Źródło:

 

 

http://www.elitepvpers.com/forum/metin2-pserver-guides-strategies/1717948-release-official-reittierquest.html

10s55xy.jpg


 


Ładną grafikę dla Reinora dostarcza L&A Studio!


Kontakt do L&A Studio: 44934972

Opublikowano

Szkoda tylko że to było na Epvp. Nie obojętna cyfra tylko 10030, bo z tej grupy game pobiera itemy które mają być zdjęte po dedzie.. ;)

 

wshtwjv.png

 

http://www.elitepvpers.com/forum/metin2-pserver-guides-strategies/1717948-release-official-reittierquest.html

Your superman is here, bitch!

Opublikowano

Szkoda tylko że to było na Epvp. Nie obojętna cyfra tylko 10030, bo z tej grupy game pobiera itemy które mają być zdjęte po dedzie.. ;)

 

[/code]

 

przepraszam cię o wielki że podzieliłem się czymś z naszą społecznością mpcforum, zapomniałem że takie rzeczy możesz mieć tylko ty, przydupasy i ci którzy tobie zapłacą.

 

Gdyby to było z epvp dałbym do tego odnośnik.

10s55xy.jpg


 


Ładną grafikę dla Reinora dostarcza L&A Studio!


Kontakt do L&A Studio: 44934972

Opublikowano

Wywyższasz jakbyś drugim "Bogiem" był, a jesteś zwykłym zerem i Ciebie właśnie można nazwać przydupasem.

 

i ci którzy tobie zapłacą.

A dif na blok tp i drophack to niby z Nieba zleciał o.O ?

 

ps. Nie tym tonem, bo nie jestem Twoim kumplem z podwórka.

Your superman is here, bitch!

Opublikowano

Ja pierdole, na tym forum bez kitu nie opłaca się nic dawać bo np taki "Sansual" jebany w dupę zazdrość go zżera że to nie on to publikuje i zaczyna hejtować.

 

Im sorry, Snesual to BÓG ! tylko on może wszystko dawać i sprzedawać !

 

Koleś jednym słowem

 

z tego forum

 

Satriel, następnym razem nie wrzucaj nic na to forum bo jak widzisz nie warto

602465_344416215633179_39578105_n.jpg

Your superman is here, bitch!

Opublikowano

@Sensual

 

 

Wyjdź na dwór i odpocznij. Nie widzisz świata poza metinem. Kurwa ogarnij się. A nie jedziesz go. Jesteś mądry? na chuj zniżasz się do jego poziomu..

 

 

A do kolesia który zrobił temat:

 

Autorze kurwa dawaj źródło bo jak na elite coś udostepni polak z mpc to zaraz 41412 spamerów ze to z mpc.

 

Następnie nie napinaj się .

935287_405550846219138_211729201_n.png


Opublikowano

Oprócz schodzenia działa to także w ten sposób.

 

Ale, że autor miał to z epvp to o tym nie wiedział i napisał tylko o schodzeniu ctrl + g...

 

Opublikowano

@Sensual

 

 

Wyjdź na dwór i odpocznij. Nie widzisz świata poza metinem. Kurwa ogarnij się. A nie jedziesz go. Jesteś mądry? na chuj zniżasz się do jego poziomu..

 

 

A do kolesia który zrobił temat:

 

Autorze kurwa dawaj źródło bo jak na elite coś udostepni polak z mpc to zaraz 41412 spamerów ze to z mpc.

 

Następnie nie napinaj się .

no tak to już jest. najlepiej jak spinają się do Destructa że daje swoje dify na epvp, które wcześniej sam dał tutaj na forum.

pracował jak ciężki przemysł, bez żadnej domieszki chemii bo talent to dziesięć procent, reszta to morderczy trening.

Opublikowano

Szkoda tylko że to było na Epvp. Nie obojętna cyfra tylko 10030, bo z tej grupy game pobiera itemy które mają być zdjęte po dedzie.. ;)

 

wshtwjv.png

 

http://www.elitepvpers.com/forum/metin2-pserver-guides-strategies/1717948-release-official-reittierquest.html

 

większość, jak nie wszystkie grupy w tym pliczku są większe niż 10030, więc mozna jebnąć difa i zmienić sobie na to:

jsya.jpg

 

po czym będzie można dac sobie ile się chce grup z id poniżej 10030.


 

Opublikowano

to może Santriel zrobi? on przecież umie.. ;)

 

eMaxx w avatarze na pewno 16+? xD

pracował jak ciężki przemysł, bez żadnej domieszki chemii bo talent to dziesięć procent, reszta to morderczy trening.

Opublikowano

jesteście lekko mówiąc porąbani...

 

@sensual, jeżeli jesteś na tyle inteligentny to daj sobie spokój...

Pisanie Emulatora Pod nes'a w c++

musiał znać strukturę nes'a ^^

Opublikowano

Czy są też jakieś inne grupy itemów wyszczególnione w game czy tylko ta jedna?

 

W sumie ciekawa opcja, przy przejściu przez tp również pieczęć jest ściągana?

Koniec z MPCForum.pl i ogółem z metinem

:D

 

sunp.png

Sygnatura wykonana przez

Isuribi aka Amelka.

Opublikowano

Czy są też jakieś inne grupy itemów wyszczególnione w game czy tylko ta jedna?

 

W sumie ciekawa opcja, przy przejściu przez tp również pieczęć jest ściągana?

 

Niestety nie jest.

Opublikowano

@sunushi

Czy są też jakieś inne grupy itemów wyszczególnione w game czy tylko ta jedna?

w poście wyżej dałem przecież sposób na to.

 

/edit

przemyślałem to drugi raz. chodzi Ci o grupy itemów z INNYM efektem?


 

Opublikowano

@sunushi

 

w poście wyżej dałem przecież sposób na to.

 

/edit

przemyślałem to drugi raz. chodzi Ci o grupy itemów z INNYM efektem?

Dokładnie tak, może są jakieś inne ciekawe rozwiązania dlatego pytam

 

Koniec z MPCForum.pl i ogółem z metinem

:D

 

sunp.png

Sygnatura wykonana przez

Isuribi aka Amelka.

Opublikowano

Wystarczy poszukać, popatrzeć jakie warunki są wpisane po login, dead, logout etc. wszystko będzie ładnie opisane ;)

Your superman is here, bitch!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...