Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

zapowiedź LiveToCraft 80slotów [poszukiwana ekipa] [FB] [ 4 miasta ]


DonKamyllo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Diamond_%28Gem%29.pngLiveToCraftDiamond_%28Gem%29.png

1337427196-U363900.png

de2zjo.gifAdres IP:

de2zjo.gifTyp Serwera: FreeBuild

de2zjo.gifPotwory: Tak

de2zjo.gifZwierzeta: Tak

de2zjo.gifPvP: Tak

de2zjo.gifPremium: Nie

de2zjo.gifSloty: 80

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

de2zjo.gifNether: Nie

de2zjo.gifStatus: OFF

 

 

 

 

 

Witam dzisiaj chciał bym zaprezentować wam nowy serwer który powstanie pod koniec lata .

Serwer będzie miał stronę internetową i forum a także teamSpeak3

strona: w budowie ( do 07.15.2012 będzie ON )

TeamSpeak: w budowie ( do tego czasu co strona będzie )

forum: prawie ukończone w niedziele będzie

 

 

 

RANGI

 

 

Prezydent - Serwer będzie polegał na wzniesieniu 4 miast w każdym mieście będzie " prezydent " którego po pierwszym tygodniu gry wybiorą poprzez głosowanie gracze serwera . Właściciel miasta będzie miał dostęp do cuboida w danym mieście , będzie musiał płacić podatki w wysokości 500 crafto dolarów tygodniowo . Podatki może wyciągać od mieszkańców swojego miasta . Może także im przydzielać działki i zabierać . A także zajmuje się rekrutacją do danego miasta . Prezydent musi zarządzać wszystkimi sprawami miasta ! W mieście może być jeden prezydent

 

 

Sekretarz - Sekretarz ma za zadanie pomagać prezydentowi podczas jego nieobecności , może przyjmować ludzi do miasta lecz nie może rozdawać cuboidów mieszkańcą . Sekretarzy w każdym mieście może być do 3

 

 

Strażnik - strażnik w mieście ma za zadanie pilnować miasta ( poco ? dowiecie się czytając dalej )

może być ich do 5 w mieście .

 

skarbnik - Będzie pracował w banku miasta i gromadził wszelkie finanse miasta . Może być ich do 1 w mieście

 

gospodarz - będzie otrzymywał dużego cuboida i nie będzie od niego pociągany podatek za farmę.

 

gracz - praktycznie bez praw . Może się ubiegać o rolę gospodarza u prezydenta .

 

 

 

 

 

 

RANGI DAJE PREZYDENT !!!

w każdym mieście będzie sklep w którym będzie można kupić różne itemy . Waluta to - CraftoDolary które będzie można zdobyć zabijająć creepery - 1 cd ( craftodolar ) za jednego zabitego creepera

lub też kupić na stronie www.LiveToCraft.xaa.pl ( strona OFF )

 

 

 

 

 

 

 

miasta będą cztery :

Escardonia

OstreMasło

Tabon

Maleja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

parametry serwera :

pojemność 4GB

 

 

 

 

 

 

rekrutacja :

Administrator ON/OFF

Moderator forum ON/OFF

Budowniczy ON/OFF

Administrator TS ON/OFF

Kid Moderator ON/OFF

 

 

 

 

pytania pisać na nr. GG -

35871092

 

 

pisać nawet jak jestem niedostępny

 

 

 

 

założyciele :

Kamyllo

HempG

Opublikowano

pisać również na moje gg czyli drugiego admina ( HempG )

 

gg : 35871092

 

jestem prawie cały czas Online

2685090323.png

Zaje**sty nie ? :D

Opublikowano

czekam na IP. :( Serwer zapowiada sie świetnie, od razu zgłaszam się na budowniczego/kidmoda. :D

dołączenie do MPC: 01.04.2012
100 postów: 04.01.2014

Opublikowano

czekam na IP. :( Serwer zapowiada sie świetnie, od razu zgłaszam się na budowniczego/kidmoda. :D

 

 

heh ok zgłoszenia pisz na naszym forum . Jeśli chcesz je to napisz na moje gg

2685090323.png

Zaje**sty nie ? :D

Opublikowano

będzie na czym grać,wreszcie pożądny serwer :)

 1 ۞ 50 ۞ 100 ۞ 150 ۞ 200 ۞ 250 ۞ 300 ۞ 350 ۞ 400 ۞ 450 ۞ 500 ۞ 600 ۞ 700 ۞ ۞ ۞

Opublikowano

pierwsze ss-y strona i testowy serwer hamachi pownien się pojawić do 20 lipca .

 

forum już jest gotowe .

2685090323.png

Zaje**sty nie ? :D

Opublikowano

Czekam na IP serwa ;P Myślę że dostane Moderatora

;)xD Dajcie forum wreszcie :P Wygląda na świetny Server ;) Na taki właśnie Czekałam =D Już nie mogę się doczekać kiedy będzie Online !Mam nadzieję i licze na Moderatora :) ~Pozdro Przy okazji =]

 

LUBIE TO

Opublikowano

Ja staram się o moda na forum. Dostane również Kid Moda na serwerze. A potem... Kto wie? Może avansik ;DD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...