Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MineSurv - Survival [20 slotów][No Wl][No Premium][PvP]


Temperaturek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

minesurv.png

Aktualnie mamy do zaoferowania serwer 100% Survival!

 

Jest to profesjonalny serwer Minecraft, wykonany przez ludzi z doświadczeniem.

Nasz to owncraft, który serdecznie polecamy!

 

Serwer stoi 24/7, bez lagów, bez cofek, bez ściemy!

 

zaletyw.png

Zwiększamy sloty do 20!

 

No Premium

 

No WL

 

Włączone PvP

 

Ogarnięty team

 

 

 

27711387.png

Nasz adres IP f24.owncraft.pl:25079

 

teamdb.png

 

HeadAdmin & Sponsor - Krystian1909

 

HeadAdmin - Temperaturek

 

Admin - Rzeznik

 

Moderator - Joe

 

 

 

pluginyp.png

 

 

AuthMe

ChatManager

Factions

iConomy

Jobs

KiwiAdmin

No Lagg* + inne dodatkowe z serii no lag

Orebfuscator

PremissionsEx

WorldSaver

 

 

vipuf.png

 

Na naszym serwerze jest ViP i Super ViP.

 

Vip kosztuje

 

SMS

 

Podane na serwerze!

 

ViP dostaje diamentowe eq, cuboida, i dostęp do specjalnego sklepu.

 

 

Super ViP kosztuje

 

SMS

 

 

Przelew

 

Podane na serwerze!

 

Super ViP dostaje GameModa, nie mylić z OP!

Przy próbie rozwalenia serwera Gamemod zostaje zabrany,

kasa nie zostaje oddana bo jest to z winy gracza.

 

grai.png

A więc mamy stabilne maszyny, zgrany team.

 

Co do serwera to zaczynamy na spawnie, czytamy regulamin oraz inne informacje.

Teraz czas zacząć przygode więc trzeba wyjść za miasto.

Tam już jest włączone PvP a więc trzeba już uważać i zacząć się bronić!

 

Budujemy gdzie chcemy, lecz najlepiej się ukryć lub zbudować armie!

 

46595399.png

//bez yt

 

mpcc.png

Za każdy post tutaj na MPCForum w tej prezce.

 

Możesz sobie wybrać jeden z tych przedmiotów

 

itemsv.png

 

Dodatkowo dostaniesz do niego losowy bon!

 

 

pmt.png

 

konkurse.png

A więc organizujemy konkurs, jeśli będzie full 20/20!

 

A więc zapraszaj znajomych, ale po co byś miał zapraszać?

Bo do wygrania ViP na miesiąc!

 

dą 3 miejsca,

 

1 - ViP na miesiąc

2 - 2 itemki diamentowe

3 - 1 itemek diamentowy

 

Gracz sam wybiera jakie itemki diamentowe chce!

Do wybrania są takie itemki:

 

diaxy.png

 

A więc na co czekasz? Zapraszaj znajomych!

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

Hmm nowa prezka o co chodzi ? :D

 

Piękny admin się czepił o to że podałem cene vipa...

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

Piękny admin się czepił o to że podałem cene vipa...

 

Nie wiem o co chodzi,nie raz widziałem że ludzie prezentujący swój server mieli nie tylko ceny Vip'ów ale także odnośniki do innych for,filmów,piosenek.

 

Dziwne ...

 

Dodam że fajny server się zapowiada...

 

Super Server gorąco zapraszam.

 

P.S

 

Jest tu naprawdę fajnie!!!

b_560_95_1.png

Opublikowano

nie mogę sie zarejestrować wpisuje /register moje hasło i klikam enter i dupa pisze usage "/register confirm password

O co chodzi ?

 

Musisz wpisać /register <hasło> <powtórz hasło>

 

No i potem normalnie /login <hasło

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

Na prawdę zapraszam, serwer ogarnięty mamy także magazyny. Jest to cuboid 3 x 3 x 3 wysoki więc jest gdzie schować itemki.

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Opublikowano

Mimo isz dopiero zaczolem gre na servie odrazu mi sie spodobal magaznyny 3x3 ogaranieci admini mili gracze naprawde polecam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...