Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

NuclearCraft najlepszy serwer Tekkit/Survival[20slotów][non-premium]


SFDida

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

NXDCp.png

 

 

Informacje

 

 

ip: s19.csrv.pl:47179

Wersja: 1.2.5

Typ: Tekkit+Survival

Sloty:20(Tymczasowo. Możliwe, że powiększymy)

PvP:On

Moby:On

Zwierzęta:On

Premium:oFF

WL:oFF

Nether:On

 

 

Pluginy

 

 

(66)

 

 

Team

 

Admini:

MrPsychoo

Gargan7

Mod:

SFDida

Dev:

JaaneckPl

 

 

Dodatkowe informacje

 

Żeby grać na naszym serwerze należy pobrać Tekkit`a

Forum serwera: adres podany na spawnie.

 

Na serwerze jest pewien system wiosek:

Wioska podstawowa: 30x30 = 800$ max 5 graczy

Powiększenie wiosek 10x10 = 200$ + mowy graczy

Kiedy wioska osiągnie 15 graczy jest uznawana jako miasto

Miasta mają dostęp do energii nuklearnej.

 

ZA KAŻDEGO ZAPROSZONEGO GRACZA 100$ (tylko dzisiaj od jutra 50$

:)

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Aby zagrać na tym serwerze mając no-premium należy:

 

1.Stworzyć konto na minecraft.net

2.Zalogować się na http://www.mineshaftersquared.com/

3.Klikamy w dziale downloads i wybieramy other launcher oraz pobieramy.

4.Po pobraniu i zainstalowaniu wpisujemy login i hasło z minecraft.net oraz wybieramy tekkit.

5.Wpisuje my ip i gramy.

 

 

Albo pobrać paczke z gotowym tekkitem (.minecraft) :D

Opublikowano

Do czasu aż naprawimy spawn, oraz wgramy kilka pluginów anty-cheat, na serwerze chwilowo WL, przepraszamy (Administracja serwera NuclearCraft)

PS. Musimy wgrać Backup, więc dla wszystkich "poszkodowanych" 1000$ oraz eq na początek, oraz jeszcze 1 przepraszamy...

Opublikowano

to ciekawe, ponieważ w nowej wersji tekkita je usuneli, podobno jest sposób aby zablokować dane itemy na pewnym obszarze. Mam nadzieje, że zostanie, bo urozmaica gre.

Walnij "Lubie to", to nie boli.

mca.pngczu.

Opublikowano

oczywiście ze zostanie , tylko trzeba ogarnąć te itemy z EE , że tak je nazwe " destrukcyjne" czyli pierścienie itd albo zablokować crafting albo coś innego z tym zrobić ..;)

Opublikowano

z pierścieni tylko 2 są destrukcyjne: ignition Ring i ten od lodu, a itemy niszczące to młotki, Red Morning star, Destrucion Catalist, Catalystic Lens i Destruction Crystal. O ile sie nie myle aby to zablokować wystarczy zmienić ich id na 0 w configach serwera, a craftingów nie blokujcie, bo niektóre z tych przedmiotów są potrzebne do innych.

Walnij "Lubie to", to nie boli.

mca.pngczu.

Opublikowano

say oo , dzięki : ) z pierscieni jeszcze ring of arcana czy jako tak .. zobaczymy czy sie da : )

 

jeśli zadziała w imieniu calej ekipy NC dziękujemy za pomoc

Opublikowano

chyba za dużo pisania w konsoli z tym "say" :P

Jest jeszcze inna opcja: możesz zablokować je w World Guardzie i wtedy można zablokować je na danym obszarze.

Walnij "Lubie to", to nie boli.

mca.pngczu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...