Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam]Jakiegoś ciekawego bossa (nie smoka) :D


SiwyTM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc tak szukam jakiegoś ciekawego bossa do lodowego wymiaru :D żeby miał 2 nogi najlepiej i żeby jakiś wysoki i fajnie wyglądający był

PS: Mumii nie chce

Opublikowano

Zawsze możesz podrasować np.Lodowego golema.Zrobić nowego Moba na jego podstawie zmienić trochę kolor , dodać większe DMG i jest.Lub

Elit. 9 ogonow

Opublikowano

hmm no tak ale każdy wie jak one wyglądają a przydałby się taki jakiś inny którego nie ma prawie na każdym serwie :P

Opublikowano

hmm no tak ale każdy wie jak one wyglądają a przydałby się taki jakiś inny którego nie ma prawie na każdym serwie :P

Każdy nowy boss jest od razu wykorzystywany przez wszystkie serwery.Proponuje na bazie golema zrobic cos nowego.

nanicz.png


Opublikowano

Każdy nowy boss jest od razu wykorzystywany przez wszystkie serwery.Proponuje na bazie golema zrobic cos nowego.

Hmm a znasz jakieś ciekawe bossy ?:D

Opublikowano

Hmm a znasz jakieś ciekawe bossy ? :D

Czy ja znam ciekawe bossy powiadasz? Znam ich dużo lecz nie mam dokładnego downloadu wpisów do monster/mod_proto itp.

Polecam e-pvp bo tam szybciej znajdziesz cos nowego niz na mpc,

nanicz.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...