Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BoxyBot]Proszę o podanie najlepszej konfiguracji na wrota Alfa


alone98

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie!

Jak wszystkim pewnie wiadomo BoxyBot robi w weekendy wrota, więc tutaj mam do Was ogromną sprawę.

Bardzo Was proszę o podanie mi jak najlepszej konfiguracji na wrota Alfa.

Moje wyposażenie jest następujące:

? Vega

? Full Speed

? 2 irysy, 4 flaxy

? 18 LF3

? 3 osłony SG3N-B01 (te po 2,5k uri)

? 8 osłon SG3N-A03 (te po 256k kredytów)

? Formacja strzały (ta za 1kk)

? Z designem do vegi tym na PD

? Bot będzie robił wrota z amunicji x1, rakiet tych po 500 kr; oraz ECO.

 

Za podanie jak najlepszej konfiguracji dam limit + oraz 5 w profilu.

Pozdrawiam

Opublikowano

zależy na jakiej fali jesteś jeżeli jesteś na samym początku to pierwsze fale aż do devo rób sam nie zajmie ci to więcej niż 1h na deva to na statku laserki w generatorach to fee generatorów osłony najlepsze jakie masz i dodatki żeby ci kupywalo ammo i rakietki i żeby samo odpalało w dronach laserki bo boxybot bije tak że nie stracisz za dużo hp deva powinien ci zrobić beż padnięcia o ile nie będzie laga boxy potem po devach mamy małe kryśki to tal 6.Krystallin- 80szt

Konfiguracje :

1 konfa - full speed, tak dobrać żeby na dronach 60k osłony było, reszta lf3

2 konfa - ucieczkowa, podczas napraw musimy wiać na całego :) Wkładamy tylko 15 lf3 na statek, na dronach same osłony.

 

Potem mamy sibki

7.Sibelon - 20szt

Full Speed nie potrzebny, wkładamy jak najwięcej lf3 na 1 konfę, a na drugą sporo osłon do ucieczek sibów.

 

to ci boxy bedzie robił długo z twoim kontem :D potem mamy SIbelonitki

8.Sibelonit - 80szt

Konfy takie same jak przy Krystallinach

 

najtrudniejsze dla twojego konta to DK

Boxy od ch*ja ci będzie je robił czyli strasznie długo z x1

9.Krystallon - 16 szt

Tutaj takie konfy jak przy normalnym klepaniu krysiek :) Full speed nie potrzebny, osłon z 50k, reszta lf3.

i na koniec proty :D 10.Protegit - 30szt

Potrzebne nam są tutaj 2 full speedy, na obydwóch konfach po ok. 80k osłonek, reszta lf3

mam nadzieję że pomogłem

jeżeli masz triala kbota gg to lepiej zrobić kbotem :)

Opublikowano

Dajesz fs na 2 konfy, 4-6 osłonek do dronó a reszta lasery i jazda. Kończy Ci tak 9 fale, na 10 dajesz do dronów osłonki, a lasery tylko na statku.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...