Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SkyShift] 120Cap ~ New Dress,Uniques and Pets (Free 10.000 Silks)


Kenwood25

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

= Server Information =

 

Experience Rate = 400x

Skill Point Rate = 400x

Gold Rate = 50x

Drop Rate = 35x

Job Rate = 100x

Capacity = 700

 

= Server Team =

[GM] SkyBlue ( Head GM,Coder,Database,Pk2,Php editor)

[GA] Niky [English & Turkish Supporter.]

= Start Items =

 

10.000 Silks

1.000.000 Skill Point

 

 

= Dodatkowe Info =

 

Event-So Ok,

Battle Arena,

Unique Events,

Bandit Fortress(work)

Jangan Fortress(work)

Hotan Fortress(work)

Silkroad-R Skills %100 Work..

New Grab & Attack pets

New Uniques

The newest Avatars

 

 

= Website, Register =

Register

 

! Do założenia konta potrzebny jest inter adres email, tzn nie łapie polskich lub mogą być z nimi problemy.

Proszę wiec o podawanie adresu email @gmail.com // @hotmail.com

Inneg mogą być nie akceptowane i mogą występywać błędy.

 

 

Serwer startuje jutro o godzinie mw, 11 or 12.

Więc, jak widać serwer jest całkiem świeżym cap'em 120 na co również wskazuje

Rank

 

= Download =

 

 

 

= Screeny =

 

di-KN04.jpg

 

 

di-JMA5.jpg

 

 

di-F0YO.jpg

 

 

di-1CO6.jpg

 

 

di-H3DE.jpg

 

 

di-0U0W.jpg

 

 

di-HT558NTT.jpg

 

 

di-T3ZS.jpg

 

 

 

 

= Co do serwera =

 

Jest to kolejny Cap 120, z dodatkowymi ulepszeniami, uniq etc. Kto ma chęci, na szybki up, to polecam w dodatku

że to jest nowy serwer, masz szanse być najlepszy jako pierwszy

:).

Opublikowano

nom, ja tylko publikejszyn serwer :D . Sam nie lubie takich ratów dlatego, wiesz napisałem - Serwer dla tych co lubią szybki up. Ale ciekawie z tymi uniq, chociaż już gdzieś widziałem taką masę uniq/pet na jakimś serwerze ale nie mogę sobie przypomnieć :D

Opublikowano

gdy chce przejsc do kolejnej linijki po wpisaniu user ID lub po wpisaniu e maila to znikaja i wszystkie dane i komunikat sie pojawia zeby uzupelnic wszysko.

a nie moge uzupelnic wszystkiego, bo dane znikaja nie wiem dlaczego;/

 

jest ktos w stanie mi pomoc?

Opublikowano

Jak się tam zarejestrować????

 

no wlasnie mam ten sam problem , ze nie moge sie zarejestrowac;/

 

a juz wudze, ze 16stu osobom sie udalo

Opublikowano

Ja osobiście zarejestrowałem się z ciekawości no i udało mi się za 1-szym razem. Przeglądarka FireFox. Nacisnąłem na Name wpisałem i przeskakiwałem tab. Podczas wpisywania hasła i email, strona automatycznie się odświeża ze względu sprawdzenia poprawności treści zawartej w oknie. Jeżeli ktoś ma problemy, to proszę napisać na pw, założę konto a dana osoba tylko zmieni sobie hasło. Jeżeli ktoś bedzie chciał to prosze podać wszystkie dane, gdyż sam nie będe uzupełniał. Pozdrawiam, oczekuje na dasze pytania, bądz problemy związane z serwer choć myślę iż będzie ich mało :)

 

 

@Edit.

 

Z tego co widzę to albo serwer wystartował, albo są jakieś OBT, lub coś w tym stylu. Kto pobrał Clienta niech napisze, bo widzę że ludzie powbijali już lv. ^^

Opublikowano

@up

 

wiele osób się skarżyło na to, ale niektórzy sobie z tym poradzili. Ja osobiście również, więc ja nie mogę stwierdzić, iż reg jest zbugowany. :)

Opublikowano

Serwer własnie ściągam. A rejestracja jest łatwa ... Jeśli wpiszecie ID to wam sie odświeży strona wtedy zjedziecie na dół i bedzie to co wpisaliscie bynajmniej ja tak mialem. Z emailem też. No a konto mam serwer zapowiada sie nawet ciekkawie. Raty za duże ale mozna zawsze jakies pvp porobic. Nick w grze: L0lek/Lolek

 

pzdr

 

 

 

Sciągam z torrenta i mam prędkość 5.5 mb/s więc ładnie idzie w 2 minuty 66% także próbujcie też sciągnąć z torrenta i gramy!

Opublikowano

@up

 

Założyć Ci konto? Hasło sobie zmienisz.

Bo jak widać, reg nie jest zbugowany bo kolejne osoby się rejestrują.

Jak chcesz to pisz na PM.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...