Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak Zrobic Niezniszczalną ściane


szokon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam w tym Poradniku Chciałbym Wam Przedztawić Jak Zrobić Niezniszczalną ściane w minecraft 1.2.5 i wyżej !!!!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

http://www.youtube.com/watch?v=kcBu5w1U6wE

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Jeśli Pomoglem Licze Na Suba oraz Plusika !!!

(UWAGA Prosze Nie Przeginać z prędkością bo mechanizm się "Przegrzeje"~)

q0RGKo7.png?1

Opublikowano

1. To nie jest "niezniszczlana ściana". To jest generator cobblestone.

2. Muzyka świetna! :D

3. Mechanizm skopiowany od jednego z YouTuberów

9Sg9q.png

by

adx52x

Opublikowano

@szokon

to nie jest twój pomysł, mechanizm i idea BLACKvTEN'a.

pozdro poćwicz =,=

 

popatrz cwaniaku:

 

Opublikowano

CAŁKOWICIE zerżnięte od BLACKvTENA. Wstydziłbyś się.

Jeśli Pomoglem Licze Na Suba oraz Plusika !!!

No chyba cię POJE**ŁO.

Jak za ten post jakiś mod da mi warna to współczuje mu życia

Opublikowano

FAJNE, ale kradzione, gdyby nie to like by poleciał. Przynajmniej dobrze wiedzieć, że coś takiego można zrobić :P

Opublikowano

Fajne ino z tego co wiem to nie twój pomysł ale łap like ale jutro bo mam limit dzis

1356269146-U673085.png

 

Coming: Nieregulaminowa sygna. Max 200px.

 

 

 

Napiszę tylko jedno niech admin ogarnie innych modów tego forum ;)

 

REFRESH :D

Opublikowano

Ale on się przyznał w filmiku, że wziął to od BLACKvTENA.

Muzyka bardzo fajna ;d

51962527089842679212.jpg

 

Zbieram +

Opublikowano

Kurcze fajne to jest na serwery z Factions bo można praktycznie niezniszczalną gildie zbudować tylko czy dałoby się zrobić takie coś tylko że byłaby podwójna ściana albo potrójna?

Opublikowano

można zrobić ale poziomami niżej, tylko tłoki mają ograniczenie ciężaru do bodajże 15 klocków, kto mu da + tego naprawdę szkoda =,=

Opublikowano

Kurcze fajne to jest na serwery z Factions bo można praktycznie niezniszczalną gildie zbudować tylko czy dałoby się zrobić takie coś tylko że byłaby podwójna ściana albo potrójna?

Podwójną da się zrobić bez problemu. Jak chcesz mogę to zrobić i podesłać save. Z potrójną może być mały problem ale jak będę miał czas to zrobię. Jak ktoś by chciał to piszcie na pw

Moje TuT'y

 

 

Archiwmenty:

 

 

mca.png

100 postów

150 postów

200 postów

300 postów

400 postów

500 postów

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...