Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co zrobić aby minecraft mi nie lagował?


yuma30

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Robiłem już wiele rzeczy m.in.: pobrałem opti fine, zainstalowałem gboost/game booster, przeczyściłem komputer ccleaner'em i dalej lagi -.- Proszę, doradźcie mi co mam zrobić żeby pozbyć się tych lagów...

 

Sprzęt:

CPU: AMD Sempron™ Processor 2800+

CPU Speed: 1.6 GHz

RAM: 512 MB

Video Card: ATI Radeon Graphics Processor AGP (0x4153)

 

Być może już nic mnie nie uratuje :(

Pokój i bezpieczeństwo, bracia.

Działamy w mroku by służyć światłości. Jesteśmy Assassynami.

Nothing is true, Everything is permitted.

Requiescat in Pace

yuma30.png

 

Walnij delete.png

Opublikowano

http://www.youtube.c...h?v=ynZYfkGsHsI

To jest do filmiku powyżej

 

Pamięć RAM :

 

1GB 1024

 

2GB 2048

 

3GB 3072

 

4GB 4096

 

5GB 5120

 

6GB 6144

 

7GB 7168

 

8GB 8192

 

i musisz na początku przepisać więcej ram a potem dwa razy mniej.

 

Powinno pomóc

Zapraszam do najlepszego Modpacka stworzonego przez Blatts:

http://www.mpcforum.pl/topic/612809-dl125modpack-bestialpack/

mca.png

Opublikowano

Ok, dziękuję wszyskim :) Zobaczę co da się zrobić.

Temat do zamknięcia!

Pokój i bezpieczeństwo, bracia.

Działamy w mroku by służyć światłości. Jesteśmy Assassynami.

Nothing is true, Everything is permitted.

Requiescat in Pace

yuma30.png

 

Walnij delete.png

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Raczej nic masz za mało giga ram :(

 

Ty nawet giga nie masz :D

teraz sie tu wypowiadasz spojz na date to rok temu bylo :D

Od reklamowania mamy dział.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...