Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jax - Poradnik oraz build.


quspy123

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Merkury kupujemy nie tylko przeciw przeciwnikowi AP, ale także tym, którzy mają CC w drużynie ( czyt. stuny, podrzuty, uwięzienia, slowy itp. ). Nawet gdy w przeciwnej drużynie są sami AD z wymienionym właśnie CC, należy kupić merkury.

Opublikowano

Przecież to jest tut sprzed paru miesięcy, nie ma sensu z niego korzystać zważając na to,że doszła TONA nowych itemów i dużo więcej możliwości.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wg. mnie

Runy dobre oprócz Quinity. Marki(6x attack speed + reszta magic pen) daje to nam niezlego speed'a z trinity i naszem pasywem :]

Typowy item build butki zależy od sytuacji merce albo ninja, latarnia, trinity,(czyli w zasadzie tak samo) a póxniej proponuje nadal hexteka, guinso/rylai scepter (oczywiście wszystko zależy jeszcze od sytuacji).

 

Na kogo ty chcesz składać rylai? Latarnie składamy tylko w jungli, a hextech odstaje przy botrk chyba ze lecimy w hybrydę.

 

Wg. mnie

Runy dobre oprócz Quinity. Marki(6x attack speed + reszta magic pen) daje to nam niezlego speed'a z trinity i naszem pasywem :]

Typowy item build butki zależy od sytuacji merce albo ninja, latarnia, trinity,(czyli w zasadzie tak samo) a póxniej proponuje nadal hexteka, guinso/rylai scepter (oczywiście wszystko zależy jeszcze od sytuacji).

 

Na kogo ty chcesz składać rylai? Latarnie składamy tylko w jungli, a hextech odstaje przy botrk chyba ze lecimy w hybrydę.

652601399840421198520.png

 

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...