Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Zacząć Grać W World Of Warcraft.


mikey

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podczas Patchowania gdy było 70 % Wyskoczył błąd :""The file "C:\Program Files\Common Files\Blizzard Entertainment\World of Warcraft\Uninstall.xml.temp" could not be created. If this problem persists, you may be able to solve it by uninstalling and then reinstalling the game. If you are unable to correct this problem, please contact Blizzard Technical Support. (InstallerFile::Create)""

 

Pomocy :(

Za Pomoc dam 5*.

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam jeszcze jeden problem.

Otóz posiadam Viste i podczas zmieniania tego "setrealmist.wtf" nie chca mi się zmiany zapisac ;/

Za cholere nie moge tego zmienic. ;(

Opublikowano

Zna ktoś jakiś server aby gralo dużo ludzi na 3.2.2a ? nie musi być polski, exp najlepiej x1 ale moze byc byle jaki

"Nie ma nic bardziej przerażającego niż głupota w akcji."

Opublikowano

Jak masz TBC to plik realmlist.wtf powinien być w głównym katalogu WoW'a, a jak masz Wotlk to powinien być w data/engb,

A jak ma sie podstawkę to real też jest w data/enGB ? I czy jak z patchuje do końca podstawke to będę miał dodatki ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@adrianPC masz w głównym folderze ... i nie da się pykać na samym dodatku

 

@up. jak masz 3.0.1 to patchuj go...

@offtop mikey fajnych masz napków :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Siema może głupie pytanie ale jak ja pobrałem WOTLK i mi sie instaluje to pisze że mam włożyć płytke O-o aha i mam wersje enGB bo chce se zagrać na tym serwie serwerek :>

Daj Mi minusa -

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

zuzmen:"Mam jeszcze jeden problem.

Otóz posiadam Viste i podczas zmieniania tego "setrealmist.wtf" nie chca mi się zmiany zapisac ;/

Za cholere nie moge tego zmienic. ;( "

To zrób na pulpicie sobie "PPM>Nowy>Notatnik" i nazwij go "setrealmist.wtf" przekopiuj z tego prawdziwego wszystko zmien dane na takie jak chcesz i zapisz.

Usuń ten plik "setrealmist.wtf" z WoW`a i wrzuć ten który utworzyłeś....

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Siema czy mogłby mi ktos pomóc gram na servie Sunwell mam set zmieniony i jak loguje sie to chwile czeka i napis "Login Server Down" prosze o szybka pomoc

592a3186249df_post-122587-127392243933.png

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

TBC też

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ej a jak jusz wpisałem to w realmis załanczam wowa i jak sie loguje to pisze mi cos tam version i link co zrobic??

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdz. II-a pkt.22

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@2Up

 

Upewnij się, czy masz zpatchowanego wowa do którego wymaga serwer. Jeśli nie masz odpowiedniego patcha, który wymaga serwer, ściągnij go.

76561198077714139.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...