Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Zacząć Grać W World Of Warcraft.


mikey

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poradnik super , ale niestety nie na mojego neta takie instalki, da sie grać na privach kupując gre w sklepie?

7145.png94501195.jpg

7403.jpg19247550.jpg

 

No nie daj sie prosić , otwórz spojlerek <dirty>

 

goracalaska.jpg

 

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak, ale i tak patche niektóre musisz ściągnąć.

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Opublikowano

Mam problem a mianowicie zainstalwoalem wotlka i patche 3.2.0 a gdy chce do 3.3.0 wyskauje mi blad. You May Be Out Of The Hard Disk Drive. Jak cos mam duzo miejsca wolnego na dysku...

Legenda
Opublikowano

Mam problem a mianowicie zainstalwoalem wotlka i patche 3.2.0 a gdy chce do 3.3.0 wyskauje mi blad. You May Be Out Of The Hard Disk Drive. Jak cos mam duzo miejsca wolnego na dysku...

 

Jednak nie masz, patche zajmują dużo miejsca.

Upewnij się że na obu dyskach masz 10GB.

Bo gdy masz 5GB - na dysku nie można instalować i wyskakują komunikaty czy chcesz coś usunąć.

Legenda
Opublikowano

W komunikacie nie jest napisane nic o tym że nie masz miejsca na dysku, wyraźnie pisze że nie masz dysku twardego, co jest dość dziwne.

Ściągnij patcha jeszcze raz, zapewne jest w nim błąd i nie wykrywa jakiś komponentów na komputerze.

Opublikowano

chodzi o to ze miejsca niema ale to dziwne bo mam 150GB na obu dyskach. i jak cos sciaglem jescze raz i nadal nic.na dawnym kompie tez tak mialem ale juz nie pamietam co zrobilem i dzialalo.a przez launchera nie dam rady bo pisze mi ze sie patchuje z 3.x.x do 4.0.0 a ja chce miec 3.3.5a.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Wszędzie to samo.

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Opublikowano

Siemano, czy to prawda iz cataclysm jest malo ciekawy fabula w porownaniu do tbc czy wotlk?

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

JustLove jeśli nie jest za późno to odpiszę. Jak masz Vistę/7 to daj "Uruchom jako Administrator". U mnie wtedy podziałało ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Tak mi się bardzo podoba ten poradnik :). ciekawie zrobiony i wszystko tłumaczy co i jak :) ja jestem zadowolony samemu mi to pomogło

Opublikowano

A mnie zastanawia jedno... sciagnalem dzis WOW cataclism. I teraz chce grac na privie to wystarczy ze sciagne tego priva (updater) ze strony www priva zainstaluje tam gdzie wow i mozna grac czy trzeba cos jeszcze?? i jak cos to czym wlaczac WOW'a jak juz zainstaluj prywatny server.

 

Nie kumaty jestes bo ja dopiero zaczynam z tym przygode. :) mysle ze bedzie ciekawa :)

rendersnewlamborghinimu.png

Opublikowano

Musisz spatchować wowa do wersji w której jest priv, a nie wiem co jest w tym launcherze priva wiec dalej ci nie pomogę.

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Opublikowano

ale ten priv to jest w cataclysm wlasnie tzn tak pisze na stronce :)

czyli wystarczy ze gop zainstaluje i odpalac go plikiem wow.exe ??

rendersnewlamborghinimu.png

Legenda
Opublikowano

ale ten priv to jest w cataclysm wlasnie tzn tak pisze na stronce :)

czyli wystarczy ze gop zainstaluje i odpalac go plikiem wow.exe ??

 

Tak, ale musisz jeszcze zmienić dane w "realmlist.wtf" i będziesz mógł grać na serwerze odpalając "Wow.exe".

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Człowieczku nie trzeba robić wszystkich dodatków wystarczy sam wotlk i grasz a nie się męczysz 3 dni aby zrobić wowa.... Leci minusik sam wiem bo tak robie od 2007 jak był burning Niestety Mistrzu....Sorry...:D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano (edytowane)

Wiecie może co się dzieje? :

 

Mam zainstalowanego WoW'a + dodatki w kolejności jaką podaliście, dałam IP serwera w pliku realmlist.

 

Gdy odpalam grę to wyskakuje mi takie coś :

 

Runtime Error!

 

 

Program : ścieżka do WoW'a

 

R6002

- floating point support not loaded

 

Co mam zrobić?

 

Serwer jest Online i wersję 3.3.5a taką jaka jest potrzebna.

 

Co mam zrobić?

 

Proszę o szybką pomoc!

 

W nagrodę będą +'iki i 5*

 

Z góry dziękuję :)

 

 

 

@Edit

 

Poradziłam sobie.

 

Pobrałam gotowego WoW'a przez torrent i działa :)

 

@Edit2

 

Znów mi nie działa :(

 

Dokładnie to samo co wcześniej

Edytowane przez Nieznana

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Tak...

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Opublikowano

Temat zostaje zamknięty, zapraszam do nowego poradnika:

To jest ukryta treść, proszę

lub KLIK

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...