Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Zacząć Grać W World Of Warcraft.


mikey

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak aktualizuje przez launcher, to zatrzymuje się na 70% :/

Dałby mi ktoś link do torrenta z patchami od 3.0.1 do 3.1.3 enGB? Znalazłem tylko do us na thepiratebay.

24g95xl.png

by

Baksiu

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie.

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

Opublikowano

ściągnąłem wowa, zainstalowałem pobrałem patcze, ale i tak nie mogę grać, nie zależnie jaki serwer bym wybrał... Czemu tak jest? Poprostu się nie łączy z żadnym serwerem, jaki bym nie wybrał. Mam dodatek LK (z zainstalowaną podstawką). Czemu się tak dzieje?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Moze to zle forum, ale zapytam. Gram teraz na starszym komputerze, czy wow pojdzie mi jesli mam 768MB ramu i procka 1GB? Reszta chyba mniej wazna.. Nie chodzi o to zeby chodzil plynnie ale zeby dalo sie grac.. Nie mowcie sprawdz sam bo sciaganie 6GB pliku troche jednak schodzi ;/. Za odp. dam + lub - jak kto woli.

Zbieram -

34469.jpg

Opublikowano

Żeby dało się grać? To można i grać z 1 fpsem, kumpel grał... kamera na maxa przyblizona i w ziemie zeby jakos dzialalo ;], mysle że troche kiepsko ale na najmniejszych odpalisz, nie licz na brak lagów, w miastach masakra . Ale spróbuj może coś ci się uda.

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

  • 4 miesiące temu...
Legenda
Opublikowano

sama instalka wotkl ma 9gb a więc mi tu nie wciskaj że ok. 7gb

 

Sama podstawka ma 3,1 GB plus dodatki po 2 GB !

Opublikowano

A cataclysm zajmuje 23 GB i co?

userbarwb.png

 

Nigdy nie kłóć się z głupcem, ludzie mogą nie dostrzec różnicy.

 

Nie bój się wystąpić przed szereg, potem może być już za późno.

  • 2 tygodnie później...
Legenda
Opublikowano

wogole warto zaczac w to grac?

 

Zdecydowanie tak, to najpopularniejszy RPG na całym świecie, mimo dosyć drogiego abonamentu, ta gra ma setki tysięcy graczy.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

sciagnalem tego wowa clienta ktory ma 3.2 GB i mi nie dziala. przy 1 czesci intalki pisze, ze jest blad w pliku, i koniec. O co chodzi?

Pomoglem?! Daj + , To nic nie boli, a mnie motywuje! :)

Legenda
Opublikowano

sciagnalem tego wowa clienta ktory ma 3.2 GB i mi nie dziala. przy 1 czesci intalki pisze, ze jest blad w pliku, i koniec. O co chodzi?

 

Nie wystarczy ściągnąć jednego clienta co ma 3.2GB musisz wszystkie po kolei żeby działał.

Opublikowano

Ale chodzi o to , ze nie moge nawet odpalic, zeby sie instalowal, bo ta 1 z 6 czesci intalek ma jakis blad...

Pomoglem?! Daj + , To nic nie boli, a mnie motywuje! :)

Legenda
Opublikowano

Ale chodzi o to , ze nie moge nawet odpalic, zeby sie instalowal, bo ta 1 z 6 czesci intalek ma jakis blad...

 

Instaluj zaczynając od jedynki, czyli od podstawki potem TBC następnie WoTLK i tak dalej.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...