Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak się połączyć z własnym serwerem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam udało mi się zrobić własnego priva ale nie wiem jak skonfigurować kamer moda żeby połączyło mi się z serwerem i jak zrobić sobie konto :)

 

@edit: Koto już mam

Słyszałem że pierwsze połączenie jest najdłuższe mi już od 12 min pisze zostaniesz połączony z serwerem

@edit2: Połączyłem się z moim serwerem(powiedzcie skąd mam wziąć porty do serwera) ale jest taka sprawa że wywala mnie z niego i dodaje postacie lub je usuwa co zrobić?

Za każdym razem muszę resetować serwer jak coś zmieniam w navicat?

Opublikowano

1. Zły temat napisz tam

http://www.mpcforum.pl/forum/175-metin2-tworzenie-serwerow-prywatnych/

2. Do tematu

Po co ci kamer mod ? Nie lepiej na kliencie ? Pobierz klienta np. Panga rozpakuj root następnie w serwer info zmień ip na swoje z końcówką zwykłą zapisz spakuj wrzuć do klienta edytuj plik z głównego folderu ( serwerip czy tam serwerimfo bo nie pamiętam ) na swoje z końcówką 100 pobierz portmapa wejdź w portmap.ini zmień na ip swoje z końcówką 100 zapisz włącz pormapa i gotowe.

3. To nie prawda. Że 12 min mi jak robie serwer i 1 zalogowanie trwa normalnie czyli do 2s. :)

 

 

Pozdrawiam Sheila^^

Ps. : Zbieram lajki<3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...