Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję ekipy do tworzenia serwera, posiadam VPS'a


Nipyon

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak wyżej, poszukuje ekipy do tworzenia serwera EP1. Najbardziej potrzebuje kogoś w pokroju informatyka, technika... Kogoś kto zna się na tym i tworzył już kiedyś serwer :D

Oczywiście posiadam maszynkę a technik otrzyma do niej dostęp.

Maszynka:

8GB ramu

Procek Intel Xenon

Łącze symetryczne

Osoby zainteresowane moją ofertą - proszę pisać na gadu 40937318

 

Pozdrawiam, Nipyon

Opublikowano

Noobku, server nie pociągnie na takim kompie, góra pare osób wiec na co Ci tworzyc Ep1 server? zrób sobie emulator graj sam i sie baw custom stuffem, Ep1 to gówna i daleko nie zajedziesz z tym, szkoda problemu zachodu czasu i wgl. moge tak dalej wymmieniac.

Processor: Intel Core i7-3960X 16 GB RAM

Grafika: Gigabyte ATI Radeon HD7950 3GB DDR5

Karta dzwiękowa : Creative Sound Blaster Recon3D Fatal1ty champion

Dysk: 3 TB + dodatkowy 1 TB + zewnętrzny 500GB :3

Happy-Forever-Alone-Guy-Meme-Face-Blank-Template-340x200.jpg

Opublikowano

@UP

To nie komputer tylko VPS, z resztą łącze nielimitowane oraz 8gb ramu to nie tak źle.

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...