Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

PowerCraft! [ PVP ] [ Gildie ] [ No-Hamachi] Czekamy właśnie na Ciebie!


Reative666

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pochwalony!

 

Reklamowałem już moje serwery ale Hamachi teraz się wszsytko zmienia!! Powstał serwer Dedyk!! Poszukujemy graczy vipów moderatorów sponsorów oraz kidmodów!!!

 

 

 

 

adresip.png

 

 

 

 

s5.mineserv.eu:11046

 

 

 

teamdz.png

 

 

 

Wlasciciel: KrokoPL

 

Admin#1 - Baranek2254

 

 

 

 

screenshotyw.png

 

 

1. http://iv.pl/viewer.php?file=58223613205848926235.png

 

 

2. http://iv.pl/viewer.php?file=76181417121144666782.png

 

 

 

 

dodatkoweinfo.png

 

 

 

A więc tak.. Serwer powstał 1 lipca 2012 roku wiem że screenów nie ma za dużo ale staramy się aby grało się wam jak najlepiej zapraszamy Serdecznie na serwer !

Serdecznie zapraszam na mój serwer Minecraft!

 

 

s5.mineserv.eu:11046

Opublikowano

Nie polecam serwera z tego powodu iż, taki gracz Wofty rozkazuje administracji. Wgl admin jak ma być to go nie ma. Takie odzywki typu: ,,WYPIE...'' powinny być karane natychmiastowym banem na 7dni. Dziecko pisze mi że ma 13 lat, a jego ortografia jest na poziomie przed szkolaka. Dla mnie serwer jest nie wyrafinowany. A chciałem postawić zamek z kumplem.

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Siemka.

Proszę każdego o wejście na stronę http://www.musicextasy.pl/czat.php# i na prawej stronie jest tabela gdzie się głosuje na najlepszego prezentera. Ten kto wygra w nagrodę zagra w klubie w Pile.

 

Dla DJ Tobiego to idealna okazja żeby rozwinąć swoje skrzydła i uciecha, że po raz pierwszy zagra w takim klubie =%29.png Więc proszę Was bardzo, poświęćcie minute swojego życia na oddanie głosu na DJ Tobiego!

 

Głosy oddaje się na stronie http://www.musicextasy.pl/czat.php# po prawej stronie jest tabela. Zaznaczacię DJ Tobi i dajecie głosuj =%29.png Lipton nie może wygrać GŁOSOWAĆ NA DJ TOBIEGO !!!

 

Dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Xentao

Chyba zły dział przyjacielu ;(

Serdecznie zapraszam na mój serwer Minecraft!

 

 

s5.mineserv.eu:11046

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...