Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Unable to connect to server


skejtjan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdy próbuje się zalogować wyskakuje mi taki błąd a mam klucz już zarejestrowany o co chodzi?

Jeżeli pomogłem daj "Lubię To" i 5 na profilu :)

Opublikowano

@up mam taki sam problem ;(( reinstall też nie pomaga !

 

Podłaczam się do tematu !!

WojakPL


Opublikowano

A wiesz może kiedy to naprawią ?;/

 

 

Euclys jemu podałem pasy do konta i mu działa u mnie chyba coś jest nie tak ;((

WojakPL


Opublikowano

Nie łatwiej jest napisać do ich supportu i poczekać na odpowiedź ?

Najwidoczniej w waszym rejonie łącze może być słabe, albo akurat tam gra nie za bardzo funkcjonuje.

Opublikowano

Radzę sprawdzić to co jest banalne ,a czasami trudno się domyślić.

Sprawdźcie czy firewall nic wam nie blokuje ;P

1331059428-U215643.gif

Opublikowano

W innych grał nigdy nie miałeś takiego problemu ? Reinstal lauchera był ? Nie całej gry ,tylko tego głównego lauchera.

1331059428-U215643.gif

Opublikowano

Nie,nie miałem;/

 

Lunchera jak mam go przeinstalować , chyba tylko gre idzie a lunchera nie...

WojakPL


Opublikowano

Tego głównego ,wydawcy . Skopiuj folder z grą ,jako kopię ,bo być musiał od nowa pobierać ,a nie ma potrzeby .

HiRezLauncherUI.exe - ten launcher usuń i zainstaluj ponownie ,a w folderze HiRezGames wklej skopiowany folder z grą.

1331059428-U215643.gif

Opublikowano

Ja pisałem wczoraj i nie moge mojego tematu znaleźć...

 

 

Pisałem do supportu i na razie mi nic na poczte nie odpisali...

WojakPL


Opublikowano

Mi się wydaje , że coś blokuję mi w tej grze dostęp do internetu, ale jak odpalam luncher to jest ok...

 

Jak myslicie co może być przyczyną?

WojakPL


Opublikowano

Postów edytować nie potrafisz? Nie wal double ;P

Jak jaśniej, odinstaluj wszystkie launchery od gry . Nawet ten główny (wydawcy) potrzebny też do gry np. w Tribes Ascend.

1331059428-U215643.gif

Opublikowano

@up Ja wolę nic nie próbować jeśli nie będę pewny że coś działa bo tylko czas stracę na to wszystko.

Jeżeli pomogłem daj "Lubię To" i 5 na profilu :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...