Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Adobe Flash Player nie chce się instalować - Błąd inicjowania


Erni304

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, pare razy próbowałem zainstalować Flash Player'a, ale cóż .... zaje*ane gówno nie chce się instalować ani aktualizować nie wiem dlaczego.No dobra, w skrócie : Chce odpalić grę ' Aion ' ale potrzebuje "Adobe Flash ActiveX Control" i przez ten szit nie chce mi nic prawde mówiąc działać nic poprawnie na różnych przęglądarkach, jedynie na Google Chrome mam wtyczkę flasha 11 i wszystko ładnie chodzi (tylko na tej przeglądarce na innych: Opera, Firefox i Safari - nie działa )

Dobra, więc oco z tym szitem chodzi że nie moge zaktualizować ani zainstalować ?

 

Tu macie amigo Es Esy :

07367758763245959457.jpg

92756566644021502150.jpg

67503208658675479938.jpg

SW7AIKz.jpg


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Podczas instalacji zalecane niekiedy wyłączanie antywirusa/firewalla/zapory.

Powyłączaj to i odp czy pomogło.

1364047611-U477327.png

 

STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz, to pomyśl jak odbiorą to inni !

 

 

 

Nie pisać mi na PW w sprawach pomocy od tego macie dział komputery!!!

I nie pomagam na PW!

 

 

 

 

gardenscapes cheats

 

bakery story 2 cheat

Opublikowano

tak samo jak przeglądarek internetowych i programów które używają silnika IE w systemie

 

najlepiej przy okazji wyłączyć DEFENDERA bo to głownie on tak wali instalki flasha

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

tak samo jak przeglądarek internetowych i programów które używają silnika IE w systemie

 

najlepiej przy okazji wyłączyć DEFENDERA bo to głownie on tak wali instalki flasha

Mógłbyś powiedzieć jak wyłączyć Defender ? (Win xp)

SW7AIKz.jpg


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Podczas instalacji zalecane niekiedy wyłączanie antywirusa/firewalla/zapory.

Powyłączaj to i odp czy pomogło.

Zrobiłem tak jak kazałeś wyłączyłem Wszystkie zabezpieczenia ale nadal ten sam błąd ... usunełem Adobe Flash Player Plugin 10 również.

SS jakie wyłączyłem:

Anty Wirus (Microsoft Security Esential)

 

32555778262278484481.jpg

Zapora.

 

50919784785669043105.jpg

Zabezpieczenia i Prywatność.

24912859515704694585.jpg

SW7AIKz.jpg


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Dobra chłopaki dzięki, poszperałem troche po necie i ściągnełem 'unpack' Flash Player 10 - w tym również był ActiveX i wszystko ładnie chodzi :)

SW7AIKz.jpg


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...