Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

[Bot] TibiaME

Polecane posty

Edit.

Właśnie dzięki Waszej pomocy zrobiłem bota. oficjalna strona tibiame.starkom.eu.

Witam.

Postanowiłem zrobić sobie bota do TibiME na komputer. Ale mam jeden problem. Do zwykłej Tibii nie ma problemu, ale z tą na telefon jest tak że zawsze kiedy znajdę adresy hp/mp na cheat engine to one nie są stałe. Po uruchomieniu ponownie gry są one inne(próbowałem wiele emulatorów komórkowej javy).. TibiaME ma też swojego web clienta, który korzysta z javy, jednak też adresy są zmienne... Znam dobrze język delphi i wpadłem na coś takiego żeby zrobić przeglądarke w delphi 7 która otworzy web clienta i poziom hp/mp będzie zczytywać graficznie. Ale to takie słabe wyjście.

Piszę bo może Wy wpadniecie na jakiś lepszy pomysł. Z góry dzięki.

@edit

udało mi się zrobić tak jak mówiłem - przeglądarka w delphi7 która sprawdza czy górny pixel many jest niebieski, jeśli nie, sprawdza poprzedni, aż dojdzie do niebieskiego, lub do zera. I działa, zczytuje poziom many, ale przy niskiej manie tak cholernie laguje, bo wsadziłem to w timer na 500ms (co 0,5ms odświeża mój poziom many), więc to wyjście odpada. Czekam dalej, może ktoś odpisze..

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Pani Kasia

Pani Kasia

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...