Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie Umiesz Zrobic Serva To Już Nie Kłopot Teraz To Ja Ci Zrobie Serva


Qvstra

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od dziś robie Priv Servy każdemu ale tylko na localu bo na hamachi nie umiem

 

Pon-Czwartek 3/4 Priv dziennie

Piątek(od 15) -Niedziela 6/7 Priv Dziennie

 

Wystarczy że ściągniesz program TeamViewer

http://www.instalki.pl/programy/download/sieciowe/TeamViewer.php

 

i wyślesz mi swoje pasy (z team vievera na GG: xx) Ja wtedy się loguje na twojego Team-a

i normalnie steruje jak swoim kompem

 

Musisz mieć tylko pliki: InstantServer_Uploaded_by_Raven[www.metin2u.tk].exe nie dam linka bo nie mam xD

 

 

Proszę o podpięcie tematu

Opublikowano

a autorze tematu moze powiesz jak rozwiazac ten bład?

 

mam ten błąd -Network is unreacable naciskam Print screen i chce od nowa hało i login co mam potem zrobic?

mam też net 2 bład no such or directory czy jakos tak naciskam print i chce hasło od nowa, jak zmienie IP naunchera z koncówka 100 to i tak nie działa...

The past has gone

 

Opublikowano

Też mogę paru osobom zrobić server na tych samych zasadach oczywiście co gospodarz tematu.

Chętni piszcie PW.

imetin_logo.png

Opublikowano
Ja byłbym chętny tylko czy pójdzie na 1,8 porcku i 512 MB ram

 

 

Pozdrawiam MrMagic

 

Daj se spokój nie pójdzie szkoda czasu

 

Tzn. pójdzie ale nie pograsz sam na nim zamuli ci kompa.

imetin_logo.png

Opublikowano

Po co piszecie takie bezsensowne posty "pójdzie mi ? " Kodex podał wymagania ... na serva ...

 

@Up nie podoba sie to wyjazd z tematu

 

@Mod za co warn co ja do cholery zrobiłem Pomagam dzieciom "n3o"(nie mówię o wszystkich) to sie nie podoba ??

Robią wszystko na własną odpowiedzialność ... Ja nie ponoszę odpowiedzialności za to że policja do nich wpadnie przeskanują kompa(nie ja rozpowszechniam pliki) ...

A może nie podoba sie to że wszyscy będą mieć własne privy co ! ?

Opublikowano

wy piszcie do mnie na GG jak Jestem OnLINE 7831379

 

@UP UP pójdzie

 

@up Dam rade coś zrobić ale pisz jak jestem Online Na GG !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...