Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tool] Wysyłanie i SPRZEDAŻ surowców ze skylabu


Michu.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, od razu mówię że program nie jest mój, ale cały temat jest mój.

 

Jest to pierwszy tool który ma funkcję sprzedawania surowców wysłanych przez skylab. W założeniu nie będzie potrzebował aktualizacji, ponieważ gdy tylko BP zrobi aktualizację i zmieni pakiety, autor z własnego serwera zaktualizuje program.

 

Funkcje:

  • Wysyłanie i sprzedaż surowców
  • Pokazuje SID
  • Bardzo łatwa obsługa
  • Może być wykorzystany jako meneger kont
  • logi
  • obsługa wielu kont

program:

http://pl.rghost.net/38972050

 

dane konta [potrzebne tylko za 1 razem]

http://pl.rghost.net/38973649

skan:

https://www.virustot...sis/1326451124/

 

 

Filmik tutorialowy od autora:

comment_aKm2b5jSiJgvkhmrlSzZ5Yc80OK7Mzta

Opublikowano

Mam problem z tym programem a mianowicie loguje się na konto wysyła surowce ale nie chce ich sprzedawać (rozwijanie skylaba działa ale ja wole rozwijać go sam :rolleyes: ) co mam zrobić ???

ps. tak mam ustawiony program nie mam rozwiniętgo sky labu tak naprawde dopiero zaczynam więc wysyłam te dwa surowce przed złotkiem :P

beztytuucup.jpg

Opublikowano

Wy jesteście dobrzy... Od czego jest virustotal?

 

@top

 

Dobry programik, szkoda że autor nie zrobi bota, skoro ma rozszyfrowane pakiety

Opublikowano

Mam pytanie, jak np surowce mi sie wysylaja 4godz to mam napisac 240 tam gdzie pisze wait duration for next cycle?

I AM JUSTICE


 


hellsing_forum_signature_4_by_edd000-d3j

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Niby sie dobrze zgrywa z boxybotem mowicie ale mi np nie sprzedaje gdy bot i sky sky chodzi wie ktos dlaczego czy caly czas bot ma byc na bazie ?

Pomogłem ?? To daj Lajka :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

A gryzie się on z botem ??? bo tak to po H** mi on ^^

 

@up i dokładniej w tym pliku jest trojan !!!

Jeśli zaloguje się, aby sprzedać surowce wywali bota, bot będzie próbował jeszcze raz się zalogować i wyrzuci bota od SkyLabu.

Błędne koło.

Opublikowano

czy działał by on we współpracy z PBdo-botem i high tech botem ???

 

ps. jak bocić to na MaXAA :D

 

1. To nie działa już

2. ŻADEN PROGRAM NIE GRYZIE SIĘ Z BOTAMI

3. Widzę, że dopiero wchodzisz w świat botów.

sygnacu.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...