Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapowiedź serwera FalseCraft [Realne życie]


cocaine22

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

swiatc.png

Wszystko jest na spawnie / informacje dot. samochodów, ślubu etc.

________________________________________________________________________________________

Dodaliśmy na serwer samochody !!!

__________________________________________________________________________

IP (tymczasowe) : mc.falsecraft.pl:36219

:)

 

___________________________________________________________________________________________

gridelaznykilof.pngOgólne informacje .gridelaznykilof.png

 

 

Nudzą Ci się już serwery postawionych na plikach stworzonych przez kogoś innego ? Chcesz rozmawiać z kulturalną administracją, która jest godna wzoru ? Masz ochotę spróbować coś nowego ? Zapraszamy do False Craft.

 

 

 

400f102829cyhvikylmascu.jpggridzotytopr.pngCo trzeba robić na serwerze?gridzotytopr.png400f102829cyhvikylmascu.jpg

Masz być najbogatszy, zarabiać najwięcej, być najsilniejszym, a w tym

wszystkim musisz zarządzać swoją firmą aby mieć dobre itemy !

Na serwerze mamy ciekawe pluginy których na czas teraźniejszy nie podam poniżej...

 

 

gridzotymiecz.pngDlaczego ten serwer?gridzotymiecz.png

Czas wyjść z tych wszystkich survivalów i freebuildów, tutaj trzeba przetrwać, zarabiać, aż

w końcu zakupić mieszkanie później ville i stać się milionerem ! Jest masa dróg do centrum bogactwa, a musisz je odkryć sam !

Czas, abyś był najlepszym graczem, a może nawet i mieszkańcem serwera !

 

 

gridtnt.pngJakiś fałsz?gridtnt.png

Zapewne uważasz, że to jakiś fejk po nazwie serwera ? A skąd ! Nawet tak nie mów, a dlatego, że będzie masa eventów, a gracze? Mamy nadzieje, że będzie ich jak najwięcej ...

 

 

gridskrzanynapiernik.pngTwój początekgridskrzanynapiernik.png

Jak zaczynasz? Normalnie, czyli jak normalny człowiek który dopiero się urodził na spawnie, a później musisz przetrwać w dżungli, na pustyni, w kopalniach, w lasach oraz różnych śnieżycach ! Zdobądź miecz z diamentu i poza miastem zabijaj graczy, ale uważaj ! Gdy zabijesz w mieście możesz trafić do więzienia na krótki czas, jeśli będziesz chciał się obronić możesz pójść do sądu !

 

gridsztabkazota.pngPieniądzegridsztabkazota.png

Jak zdobyć marne pieniądze ? - otóż bardzo łatwym sposobem ! Musisz jedynie pójść do tesco czy też reala i sprzedać tam swoje rzeczy typu : deski, ziemia, kamienie, jedzenie !

 

 

gridzasilanetory.pngDługa drogagridzasilanetory.png

Niestety przed nami czeka dłuuuga droga z mapą, pluginami i innymi rzeczami, a do tego wakacje, urlop, wyjazdy etc.

Jeśli już ma być ten serwer to przypuszczenia są takie : wystartuje on dopiero min. za tydzień do tego jakieś testy wiadomo o co chodzi !

 

 

___________________________________________________________________________________________

 

gridzegar.pngCzas na Twoją opinię !gridzegar.png

A więc teraz czas na Wasze opinie dotyczące tej zapowiedzi serwera, a może też czas na napisanie czy coś mamy dodać ciekawego z pluginów ? To tutaj jest Twoje miejsce !

 

griddiamentowamotyka.pngpozdrawiam cocaine22 griddiamentowamotyka.png

___________________________________________________________________________________________

Opublikowano

Serwer zapowiada się ciekawie :) Serwery RP są super, jak wystartuje chętnie na nim zgram ^^

 

P.S Możesz dodać plugin na automatyczne dawanie działek ; Simple Region Market ^^

Opublikowano

Dobrze sie zapowiada, na pewno zagram :D

Moglbys jeszcze dodac jakies mody, balony do latania, samochody, helikoptery, wiecej jedzenia :)

Opublikowano

Zapowiada się ciekawie, kończy również obiecująco. Często po takich długich zapowiedziach serwera, ten kruszy się bardzo szybko.

Opublikowano

Serwer no-premium, a co do JOBS na 100% będzie, a niestety modów nie będzie byście wtedy musieli mieć u siebie w minecrafcie, a z modów jedyne co mogę zaoferować to balon do latania, a auta samoloty itd nie znam zbytnio takiego modu.

 

@adam2000 serwer jest opłacony na 3 miesiące, a więc na 100% będzie tylko nie wiadomo kiedy ;/

Opublikowano

Albo mi sie zdaje albo wlasciciel robil taki sam temat miesiac temu... zapowiedz, zapowiedz.. <lol>

Nie mozesz zrobic normalnego tematu z adresem ip gdy serwer jest juz gotowy? Super, zagram ale nie zapowiadaj bo zapowiadales juz

ten serwer z 1 miech temu -.-

Opublikowano

A skąd, nie zapowiadałem, jak już to inny serwer (nie mój) tylko kolegi, a to jest pierwsza zapowiedź :D Tylko pierw muszę widzieć ile osób chciałoby taki serwer. :)

Opublikowano

No ja także zagram :) Dodałbym możliwość prowadzenia własnych sklepów. W sumie taka praca jak Policjant czy żołnierz też mogłyby być fajnym dodatkiem.

Nieregulaminowa sygnatura// Reflink.

Opublikowano

Policjant napewno będzie, a co do własnych sklepów - trzeba będzie wykupić pierw stoisko :D

 

aktualnie zaczęliśmy bez pluginów budować mapę, a do soboty serwer powinien być już gotowy !

Opublikowano

@up nie wierzysz mi, że powstanie ? :) Jeśli chcesz to na PW Ci podam IP (tymczasowe) gdzie są wszystkie budowle, akurat dzisiaj i wczoraj całą noc i dzień spędziłem na budowaniu ... (wzorując się na niektórych)

 

@topic Dla niedowiarków którzy myślą, że to kolejna fikcja z zapowiedzi ... Zapraszam na PW po ip ...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...