Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dobry a zarazem średniej ceny mysz + klawiaturka


Sh4ke

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka 4:0 Hiszpania :). Dobra jak wiadomo lub też nie kupuję nowy sprzęt , jak zmieniać całość to całość , więc szukam zestawu mysz + klawiatura lub osobno mysz i osobno klawiaturka , interesują mnie oferty dostępne w średniej cenie , ale bez przesady oraz możliwość kupna lub zamówienia na morele.net , allegro nie wchodzi w grę.

Opublikowano

@up

 

bez komentarza...

 

 

@sh4ke najlepiej jakbyś podał budżet bo tak to naprawdę ciężko pomóc, nie wiem, czy chcesz wydać 200zł na myszkę, czy może 200 zł na myszkę razem z klawiaturą.

 

 

Załóżmy, że chcesz wydać ok. 300zł na obie rzeczy:

 

 

Zestaw 1:

 

Mysz: http://www.morele.net/mysz-logitech-g500-gaming-mouse-265741/

 

Klawiatura: http://www.morele.net/klawiatura-logitech-wireless-k350-280582/

 

 

Zestaw 2:

 

Mysz: http://www.morele.net/mysz-razer-deathadder-black-edition-3500dpi-usb-rz01-00152400-r3m1-385683

 

Klawiatura http://www.morele.net/klawiatura-a4-tech-x7-g800v-422022

 

 

Zestaw 3:

 

Mysz: http://www.morele.net/mysz-a4-tech-evo-xgame-laser-oscar-x740-extra-fire-usb-czerwono-czarna-pierwsze-miejsce-w-megatescie-myszek-cd-action-284837/ lub http://www.morele.net/mysz-a4-tech-evo-xgame-laser-oscar-x747-brown-fire-usb-266959/

 

Klawiatura http://www.morele.net/klawiatura-razer-arctosa-srebrna-231890/

 

 

Pozdrawiam i licze na lajka bo trochę się naszukałem ^_^

1377531174-U173186.png

Opublikowano

Lexus idealnie trafiłeś taka cena jest idealna :)) Już lajkuje , jeżeli ktoś się jeszcze chce wypowiedzieć proszę bardzo.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...