Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zapisy na wspólną grę!


*XdeMoNT*

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1. Każda :)
2. 2 lvl bo niedawno dopiero się przerzuciłem ze starej DOTY na dwójkę :p
3. Majkowskyy
4. PW, STEAM

Zachęcam do odezwania się jak ktoś myśli o grze na poważnie :), z kumplami szukamy paru osób do dokończenia teamu 5 osobowego i myślenia o poważniejszych rozgrywkach ! :)

Pozdrawiam
Majkowskyy

Opublikowano

1. Każa
2. Poziom 8
3. PTGaminG | UszaTeK
4. GG: 37053839 / Steam

Poszukuje osób które lubią wolny czas spędzić na wspólnej zabawie, jestem osobą która zarządza drużyną dota2, która obecnie jest bez osiągnieć i głownie składa się z nowych graczy.
Poszukujemy dwóch do naszych rozgrywek, mogą być to osoby którę się znają lub którę zaczeły niedawno ale kumają o co chodzi.
Nasza drużyna posiada strone internetową, wraz z własnym herbem / avatarami klanowymi / grafika.
Zachęcam do odezwania się w celu uzyskania większych informacji.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano


1.Nick w grze:Gaara | Cs-Dreams.pl
2.Kontakt ze mną: (GG/SKYPE/PW ETC.)PW.
3.Lvl w grze:1 albo 2.
4.Doświadczenie:jakieś jest.

soithe.png

Mój Mentor :

V for Vendetta ~



Opublikowano

1.Nick w grze: ѕρι∂єямαи
2.Kontakt ze mną: (GG/SKYPE/PW ETC.) Pisac na forum pw, ewentualnie moge podac GG/TS i SKYPE.
3.Lvl w grze: 9 (110 winow)
4.Doświadczenie: Dosc sporo, ogarniam prawie kazda postac na tyle zeby dobrze nia grac :)

 

 

Szukam osob do teamu, narazie jest nas 4 ale nic nie jest pewne. Jesli jest ktos zainteresowany prosze pisac na pw :)

61093c6efb.png

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano


1.Nick w grze: Herbaciane Podróże
2.Kontakt ze mną: PW lub gg 280 250 13
3.Lvl w grze: 14
4.Doświadczenie: Battlenet > Garena > Dota 2 ogólnie jakieś 4 lata będzie.

 

Szukam Wyczilowanych ludzi bez spiny:)

Opublikowano

1. Nick w grze: Razor

2. Kontakt ze mną: PW, Steam: sklep564

3. Poziom w grze: 10

4. Doświadczenie: 165 godzin przegranych, około 200 meczy.

Opublikowano

1. Nick w grze: Fabula


2. Kontakt ze mną: SKYPE seba200075 /TS do ustalenia /STEAM cbcb14 /GG 2568072 /PW


3. Poziom w grze: 1


4. Doświadczenie: Grałem w lola 600 winów :> a w dote mam zamiar z kimś zagrać :P

marrucy.jpg

 

 

Życie jest krótkie i trzeba je wykorzystać

Opublikowano

1.Nick w grze: MateW
2.Kontakt ze mną: 23716264
3.Lvl w grze: 16
4.Doświadczenie: To tak jestem doświadczonym graczem (ale nie ogarniam), jeśli nie chcesz się podk...ać z braku team play'a to jestem idealny


Opublikowano

1.Nick w grze: chopin322
2.Kontakt ze mną: skype [ lykanpl]
3.Lvl w grze: 1 ale mam teraz kilka godzin
4.Doświadczenie: początkujący DOTE mam od dziś ale szybko się uczę

 

Staty z ogólnie 1 gry na botach poziom średni: rrtxee.png

posty:
1 50 100 150 200 250
300 350 400 500 1000

Opublikowano

1.Nick w grze:Nocek
2.Kontakt ze mną: (GG/SKYPE/PW ETC.) gg 9130775, lub pw steam Nocek, lub pw tutaj
3.Lvl w grze:8 (prawie 9)
4.Doświadczenie: Ogarniam ;).

Poszukuje 3/4 osób do teamu lvl 5+.

post-370536-0-78567800-1386625363.png

By ja xD

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

1.Nick w grze: RageOrangeBG (steam/w grze)
2.Kontakt ze mną: PW/Steam
3.Lvl w grze: 1
4.Doświadczenie: Początkujący. Grałem w League of Legends. Lekko ogarniam gry MOBA. Szybko się uczę. Pierwszy raz z serią DOTA.

graphic.png

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Nick w grze: Zanson
2.Kontakt ze mną: Skype jbjarek
3.Lvl w grze:1
4.Doświadczenie: No i właśnie doświadczenie szukam osoby która by mi wytłumaczyła tą grę i nauczyła w nią grać :)

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...