Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

N-Craft 20 slotów [No-WL] [RPG-SURV]


Sterek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak się zarejestrować? LUDZIE MAJĄ Z TYM PROBLEMY (Nie wiem co w tym trudnego)

Wchodzimy do gry pierwszy raz i wpisujemy

/register haslo powtorzhaslo

czyli np. chce haslo 123:

/register 123 123

.....................

Wchodzimy do gry drugi raz trzeci itd.

wpisujemy:

/login haslo.wczesniej.podane

czyli z naszym przykładem:

/login 123

 

ZAPRASZAM DO GRY !

:)

 

Proszę o zamknięcie starego tematu.

Itq6T.png

 

 

Coay1.png

Adres-IP: s44.mineserv.eu:15262

Typ Serwera: Połączenie RPG z Survival

Potwory&Zwierzęta: Posiadamy 2 mapy, na jednej nie będzie potworów ani zwierząt, a na drugiej już je znajdziemy.

PvP: Nie, ale są areny walk.

Premium: Nie

Sloty: 20 (Jeżeli serwer będzie cieszyć się powodzeniem ilość slotów zostanie zwiększona do 40).

WhiteList: Nie

Nether: Tak

End: Tak

 

O Serwerze:

 

Co to znaczy "RPG i FreeBuild"?

Czyli, połączenie gier RPG (poziomy doświadczenia, umiejętności itd.) z zwykłym Survivalem (zbieranie materiałów, kupno działek..)

Pomyśleliśmy, że połączenie tych dwóch zestawów będzie ciekawe, oraz interesujące, które wciągnie Was na dłużej.

Stworzyliśmy dla Was miasto, gdzie będziecie mogli kupić własne działki i wybudować swoje domy.

Jest również drugi świat w którym panuje ciągłe zło, spotkamy tam potwory i nie tylko!

Więcej atrakcji doświadczycie dopiero kiedy wejdziecie na nasz serwer, kiedy zostaniecie z nami na dłużej.

Mamy nadzieje, że serwer będzie tym lepszym, który się wyróżnia, a to czy tak będzie decydujesz Ty!

:)

 

tO3Du.png

 

[HeadAdmin]Urwissek

[Admin]Szaybuss

[Admin]ThePor (Sponsor)

[Mod]Domizz

 

Rekrutacja na Operatorów/Moderatorów gry: ZAMKNIĘTA

 

Screeny z gry:

Rnfun.png

 

ugjL8.jpg

 

 

ZAPRASZAMY! =)

Opublikowano

@Refresh

Zapraszamy wszystkich do gry! Serwer rozwija się i rozwija! Jest już bardzo fajna atmosfera. :D

Opublikowano

Witam Jestem MarioPL!

Szukam dobrego grafika , który by ze mną współpracował na moim koncie YouTube !

Mój skype WaraZabrze chętni pisać!

Wymagania: Musisz umieć zrobić tło na YT lub Intro. Abo to i to:)

Zostań sławny:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...