Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DiamondSheep][VPS][WojnyGildii][MCMMO][55Slotow][PvP ON][Walcz ze swoją grupą!]


MajaxX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak , chciałem wyjaśnić.Kicki dostawaliście za przeklinanie ( co mama kulturki nienauczyła? ).Budowle do dupy ? haha , to jak taki mądry jesteś to pokaż na co cb stać ( stawiam , że max lepianka z dirta ).Tak sprawa z x rayaem to przypuszczałem , że masz x raya dlatego , bo to dziwne , że na czacie wyskakuje co 1-2 minuty wyskakuje "potaki found (x) diamond"... Więc to troche dziwne.Serwer według mnie jest świetny z względu , że jest miła i fajna atmosfera. Na serwie są normalni ludzi którym się podoba i miło sie znimi gra ale niestety są ludzie którzy tylko potrafią niszczyć całą zabawe.Niewierzycie?Sami sprawdzcie jak jest na serwie : ).

Opublikowano

niechcesz nie graj..

Zapraszam Usunięto pare błędów

v6aq.jpg

Przeważnie nicki w grach:

*TheRainbowDoggie

*Doggie

*Emily

Opublikowano

Server znakomity, miła atmosfera, gracze szczycący się wysokim poziomem kultury, ciekawa mapa która jest pełna niespodzianek.

 

Administracja jest w pełni komunikatywna, żadna sprawa nie umknie H@.

 

Server polecam z uśmiechem, gdyż jest on wart poświęcenia uwagi. :)

Opublikowano

Dzisiaj zostanie dodany prawdziwy anty-Xray

Zapraszam!

v6aq.jpg

Przeważnie nicki w grach:

*TheRainbowDoggie

*Doggie

*Emily

Opublikowano

Bardzo polecam ten serwer. "Ogarnięta" administracja , dużo wrażeń i emocji z rozgrywki , bardzo estetycznie zrobiona historia miasta , dużo walki pomiędzy graczami , dużo miłych i pomocnych osób które będą cie wspierać , bardzo mało "neo-kidsów".

 

Myśle że tyle wystarczy na pokazanie że serwer jest naprawde wspaniały.

 

Pozdrawiam Feorn333.

Opublikowano

Uwaga miało miejsce włamanie na serwer gdy to naprawimy

to bedą juz nie które błędy usunięte i dodany Anty Xray

Anty x-rya zwalnia serwer. I tak pro po sewer off.

Nie martw sie mamy dobrą maszyne

v6aq.jpg

Przeważnie nicki w grach:

*TheRainbowDoggie

*Doggie

*Emily

Opublikowano

Serwer ON

naprawiono

 

//Nie pisz posta pod postem, używaj edytuj.

v6aq.jpg

Przeważnie nicki w grach:

*TheRainbowDoggie

*Doggie

*Emily

Opublikowano

ZAPRASZAM!

dodano pare rzeczy

naprawiono bugi

v6aq.jpg

Przeważnie nicki w grach:

*TheRainbowDoggie

*Doggie

*Emily

Opublikowano

Tamet do zamkniecia nie Ma czy jest Premium czy jest WL

nie rozumiem twojej wypowiedzi..

on jesy nonpremium bez wl..

v6aq.jpg

Przeważnie nicki w grach:

*TheRainbowDoggie

*Doggie

*Emily

Opublikowano

Edit Post.Po 1 serwer jest strasznie do dupy! Administrator (kozka) wszedł w tryb gry z graczami i stworzył własną gildie , lecz przy tym miejąc możliwości givował itemki dla wiosek i uzywał gm przy budowie wioski.To jest normalne!? Powodzenia z takim admem na serwie. Administrator potrafi tylko osądzać wszystkich o x reye a sam niejest lepszy , potrafi tylko najeżdzac innych.Niektórzy ludzie byli spk ale administracja rozwaliła tą całą atmosfer. Tak ogólniej to niepolecam serwer.(Pewnie zaraz administrator odpisze mi tu , że 'NIechcesz albo Niepodoba się to niegra') Spk dlatego pisze też tego posta , że niegram tu i innym osobą też niepolecam tu granie : ).

Opublikowano

Serwer bedzie na nowo otwarty za min tydzien a ty zbychman zamknij sie nie chcesz nie graj wyjdz na dwór a nie nolifeisz przy komputerze

v6aq.jpg

Przeważnie nicki w grach:

*TheRainbowDoggie

*Doggie

*Emily

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...