Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DiamondSheep][VPS][WojnyGildii][MCMMO][55Slotow][PvP ON][Walcz ze swoją grupą!]


MajaxX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

post-293059-0-53406000-1341074363.png

 

Historia Serwera

 

Dawno temu żył sobię Wielki Pies Walduś.

Ten dzielny pies był nie tylko wielki ale także bardzo .

Walduś był pod ochroną dawnego Miasta zwanego DiamondSheep.

Kiedyś gdy Walduś ratował mieszkańców barbarzyńcy z epoki kamienia narodowego zaatakowali wioske DiamondSheep.

Wybuchła wtedy wojna pomiedzy barbarzyńcami a DiamondSheep'em.

Walduś próbował ich ratować ale bez skutku, atakował z całych sił.

Gdy nie było już nadzieji dla Wioski DiamondSheep, Walduś dostał olśnienia a zarazem Powera.

Gdy to się działo barbarzyncy dostali sie do pałacu Króla Doga II.

Walduś biegł z całych sił do Doga II ale bez skutecznie ponieważ było zbyt wiele wrogów, ale Walduś sie nie poddał.

Waleczny pies walczył z wrogami i jednak udało mu się, ale niestety Król Dog II umarł z powodu zatrucia.

Ludzie szukali antidotum, kapłanie modlili się.

Ale wszystko na marne Dog II zmarł, gdy to się stało żona płakała lecz była w ciąży, i tak narodził sie Król Dog III.

Całe DiamondSheep zostało spalone ale Dog III dowiedział się od matki o wszystkim złym i dobrym czego dokonał Dog II, i kazał odbudować mury miasta.

Dog III chciał odnowić dzieło swojego ojca.

I tak na nowo powstało miasto DiamondSheep.

 

Nowa odsłona serwera Survival który będzie prowadzony przezemnie.

Chciałeś zawsze posługiwać się mieczem?

Możemy ci to zapewnić na serwerze nie ma opierniczania się !

Możesz za zapłatą tworzyc swoje Wioski i robić wojny z innymi wioskami.

Zbierz ekipe , Walcz o swój dobytek , Zbieraj Pieniądze , Pokaż na co cie stać !

 

O serwerze:

 

Ip Serwera:91.205.75.232

Typ: Survival+MCmmo

Nether: On

Lokalizacja: Polska

Sloty: 55

Premium: Niewymagane!!

Potwory: za cuboidem

PVP: za cuboidem

Ilość światów: 3 (normalny, surowcowa, nether)

Wybuchy Creeperow: Nie (zadają damage)

Ochrona mienia: NIE!

 

Parametry Serwera:

 

Gwarantowane CPU: 2x2,27Ghz

Maksymalne CPU: 3x2,27Ghz

Procesor maszyny: Intel Xeon E5520

Gwarantowana pamięc ram :4 GB

Maksymalna pamięc ram: 7 GB

Przestrzeń dyskowa: 50 GB

Transfer miesięczny: bez limitu

Własny adres IP: 1

Kopia zapasowa: miesięczna

Ilosc kopii zapasowych: 1

VPS per maszyna: 2

post-293059-0-57005100-1341074629.png

 

[HeadAdmin]Dog123456

[Moderator]Normal00Z

[KidMod]Kluchman190

[KidMod]Ferror

 

 

Nabór on na Administratora

v6aq.jpg

Przeważnie nicki w grach:

*TheRainbowDoggie

*Doggie

*Emily

Opublikowano

dodany plugin frakcji

serwer wczoraj był off z powodów technicznych

v6aq.jpg

Przeważnie nicki w grach:

*TheRainbowDoggie

*Doggie

*Emily

Opublikowano

żeby zostać moderatorem musisz grać min 3dni i zareklamować serwer na jakimś forum

 

jest narazie mało graczy ale serwer sie rozkreci wiec nie uciekajcie!:>

v6aq.jpg

Przeważnie nicki w grach:

*TheRainbowDoggie

*Doggie

*Emily

Opublikowano

Bardzo ciekawy serwer lubie mieszanke MCMMO FRAKCJE I SKLEPY

Bardzo miły admin i kidmod

Serdecznie zapraszam potrzeba ludzi

POZDRAWIAM

POLECAM

Szukam ciekawego serwa Frakcje-Survi

Jeśli macie w planach zrobić zaisty serwer

survi-frakcje dajcie mi znać pomogę

np.Budowa,Publikacja

mca.png

Opublikowano

Zapraszamy

 

Nie polecam! KidMod KluchMan190 wyzywa graczy. HeadAdmin nic z tym nie robi. Wchodzisz na wlasna odpowiedzialnosc.

po pierwsze griefujesz,klniesz,zdradzasz same z tobą problemy człowieku a ty jeszcze chcesz zeby ci dupe lizano ? zapomnij !

v6aq.jpg

Przeważnie nicki w grach:

*TheRainbowDoggie

*Doggie

*Emily

Opublikowano

HaHaHa

Najlepiej, byle bys ty wyszedl na tym jak najlepiej.

Byla przy tym tumtum i nic sie nie wydarzylo takiego.

To, ze bylem w gildi i obok wioski zrobilem sobie "domek" a pozniej odszedlem bo byl w niej moderator ktory zwyzywal gracza i wywalil z gildi za to, ze nie znal sie na frakcjach, dolaczylem do innej gildi i od razu oskarzono mnie o grief i o zdrade. Powodzenia.

Opublikowano

HaHaHa

Najlepiej, byle bys ty wyszedl na tym jak najlepiej.

Byla przy tym tumtum i nic sie nie wydarzylo takiego.

To, ze bylem w gildi i obok wioski zrobilem sobie "domek" a pozniej odszedlem bo byl w niej moderator ktory zwyzywal gracza i wywalil z gildi za to, ze nie znal sie na frakcjach, dolaczylem do innej gildi i od razu oskarzono mnie o grief i o zdrade. Powodzenia.

Tak po 1 : to grif był obok zamku i jak niewiesz to się niewtrącaj . Po 2 : Są same problemy z tb , sam go obwinialęś , że jest nieogarem a teraz zwalasz wine ne innych brawo ci za to . Po 3 : Nietolerujemy dwuulicowości (sam wiesz co zrobiłeś) , miałeś wąty o jakiś głupi domek , bo chciałeś wiekszy. Wiec nieczepiaj sie innych i niemiej wątów , bo przez takich ludzi jak ty dzieją się takie sytuacjie.

A tak pozatym btw. Zapraszam na serwer . Niesłuchajcie złych opini , wejdźcie na serwer i sami się przekonacie : ) . Na serwerze administracja i gracze współpracują ze sobą . Każdy ma prawo głosu i swoją wypowiedź , wszystko podważamy tak samo. : ) Zaprasza Kluchman190

Opublikowano

nie polecam mod osadza ze posiadan x raya nawet niespojrzal na inv i spruta leci

podaj nick w grze

v6aq.jpg

Przeważnie nicki w grach:

*TheRainbowDoggie

*Doggie

*Emily

Opublikowano

Zapraszam!

Dodano możliwość używania /sethome./home

v6aq.jpg

Przeważnie nicki w grach:

*TheRainbowDoggie

*Doggie

*Emily

Opublikowano

Najgorszy serwer na jakim grałem budowle do dupy pluginy zje... kicka i bana możesz dostać za nic msg nie działa ! z takim czymś na mpc forum ? a i jeszcze x ray działa -_-

 

 

Serdecznie nie polecam ten serwer to strata czasu.

 

i zastanawiam sie co dawaliście graczom co polecili ten serw i dali + ...

Opublikowano

Najgorszy serwer na jakim grałem budowle do dupy pluginy zje... kicka i bana możesz dostać za nic msg nie działa ! z takim czymś na mpc forum ? a i jeszcze x ray działa -_-

 

 

Serdecznie nie polecam ten serwer to strata czasu.

 

i zastanawiam sie co dawaliście graczom co polecili ten serw i dali + ...

nie chcesz nie graj nie potrzebuje problemów, wyzywasz klniesz a po 2 msg musze naprawic bo nie działa cos i skad wiesz ze xray działa spr? jak sie nie znasz nie odzywaj sie człowieku, zawiniłeś dostałeś bana i ocena do dupy? haha i budowle do dupy np co ? jedynie co byś zrobił to lepianke z dirta

v6aq.jpg

Przeważnie nicki w grach:

*TheRainbowDoggie

*Doggie

*Emily

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...