Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BezcraftSurvival! [100%Surv] [20slotów] Najlepszy w sieci!


UberVenom

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ziomek moge screeny pokazac. mam cie..

Moje pierwsze pliki serwerowe pod 1.2.5:

http://www.mpcforum.pl/topic/657481-plikipliki-serwerowe-by-ubervenom/

Tuty:

http://www.mpcforum.pl/topic/657515-konfiguracjaichat/

Opublikowano

haha pfff ziomek2028 Nie martw się tak to już jest z administratorami nie do wiedzącymi że nawet bez xray można kopać wiele wiele niż z X-Ray pfff NoROMALKA

Opublikowano

Whitelista dodana: wzór na wh:

 

nick:

wiek:

ile grasz w minecraft:

dlaczego na naszym serwerze:

 

Te podania prosimy składać na naszej stronie:

bezcraft.cba.pl

Moje pierwsze pliki serwerowe pod 1.2.5:

http://www.mpcforum.pl/topic/657481-plikipliki-serwerowe-by-ubervenom/

Tuty:

http://www.mpcforum.pl/topic/657515-konfiguracjaichat/

Opublikowano

prosimy tez dodawac podania tutaj

Moje pierwsze pliki serwerowe pod 1.2.5:

http://www.mpcforum.pl/topic/657481-plikipliki-serwerowe-by-ubervenom/

Tuty:

http://www.mpcforum.pl/topic/657515-konfiguracjaichat/

Opublikowano

Home niech będzie !

 

Nick : Epic

Wiek : 17 lat

Minecraft : ok 2 lata

Czemu Na Tym Serwerze : GRałem już Poznałem Super Ludzi I Z Tobą Admin Się Wygłupialiśmy Jeszcze Dziś Spodobało mi się więc :)

Opublikowano

dodany

Moje pierwsze pliki serwerowe pod 1.2.5:

http://www.mpcforum.pl/topic/657481-plikipliki-serwerowe-by-ubervenom/

Tuty:

http://www.mpcforum.pl/topic/657515-konfiguracjaichat/

Opublikowano

Whitelista wylaczona

Moje pierwsze pliki serwerowe pod 1.2.5:

http://www.mpcforum.pl/topic/657481-plikipliki-serwerowe-by-ubervenom/

Tuty:

http://www.mpcforum.pl/topic/657515-konfiguracjaichat/

Opublikowano

F5Refresh,

Zapraszamy wszystkich dziś już bedzie event.

Mamy nowy spawn!

Moje pierwsze pliki serwerowe pod 1.2.5:

http://www.mpcforum.pl/topic/657481-plikipliki-serwerowe-by-ubervenom/

Tuty:

http://www.mpcforum.pl/topic/657515-konfiguracjaichat/

Opublikowano

dzis o 19:30 jest nmapewno event parkour zapraszam!

Moje pierwsze pliki serwerowe pod 1.2.5:

http://www.mpcforum.pl/topic/657481-plikipliki-serwerowe-by-ubervenom/

Tuty:

http://www.mpcforum.pl/topic/657515-konfiguracjaichat/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...