Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Ty też nie czujesz tych wakacji :/ ?!


ThePerzot

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Minął 1 dzień i poczułem wakacje umawiam sie na impreze we wtorek spięcie że w poniedziałek szkoły nie ma ;).

Chuj mnie to.

 

Ja jednak zaczynam czuć xD Dzisiaj chill na ognisku ;d Jutro nad jeziorko i w pon nie ma szkoły ;D

Chuj mnie to.

Ja od dziś czuję. Byłem z kumplami na basenie i cały dzień jeździłem na rowerze i grałem w piłkę. Było super :D

Musisz coś podobnego zrobić, to wtedy pewnie poczujesz :)

Chuj mnie to.

 

Jestem alergikiem. Nie czuję niczego.

Chuj mnie to.

Nie czuje wakacji z tego powodu że ja mam jeszcze szkołę teraz normalnie mam studia nie zaoczne i wakacje poczuje późno dopiero w sierpniu i je zakończę 1 wrześnie czyli ja nie wypocznę za długo ,

Chuj mnie to.

Haha, jeśli ty patrzysz na wiek w profilu to gratuluję. Napiszę że urodziłem się w 2009 i też uwierzysz? -.-. Poza tym chodzi mi o to że nie martwiłeś się o oceny itp. Teraz trzeba się uczyć itp. Na dodatek będę się przeprowadzał, za dużo spraw na głowię :)

Chuj mnie to.

Opublikowano

Siedź na dupie, nie miej kolegów ani dziewczyny i użalaj się nad sobą albo szukaj pocieszenia na forum o cheatach.

keracz-sygna.png

Opublikowano

Haha, jeśli ty patrzysz na wiek w profilu to gratuluję. Napiszę że urodziłem się w 2009 i też uwierzysz? -.-. Poza tym chodzi mi o to że nie martwiłeś się o oceny itp. Teraz trzeba się uczyć itp. Na dodatek będę się przeprowadzał, za dużo spraw na głowię :)

 

Idiote udajesz? Bo teraz specjalnie zmieniłeś ile masz lat. A dobra chuj mnie interesuje to, że w 3 gimnazjum będziesz zapierdalal z ocenami.

Opublikowano

Ja chyba czuje te wakacje, ... bo zaczely sie dopiero w poniedzialek a ja juz nie wiem jaki jest dzisiaj dzien :D Dzisiaj jest sobota, myslalem ze poniedzialek :ninja:

61093c6efb.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...