Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pobranie diablo 2- czy legalne?


Xantore

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w pierwszym poscie nie napisał że nie ma klucza ;) Jeśli masz swój klucz możesz Legalnie pobrać Diablo 2 i koniec :D

facepalm.

 

Co do tematu, szkoda, że nie ma za free. Coś jak metin by było ale zawsze za free.

keracz-sygna.png

Opublikowano

Teoretycznie rzecz biorąc ściąganie to piractwo ale możesz legalnie ściągnąć Diablo jeżeli masz klucz ;) Np: Poprzez STEAM ;)

33452125019846727433.png

 

" Skraplasz szyje i masz komplet, wchodzę w ciebie jak woda w gąbkę " Sobotaa!

Opublikowano

No tak ale płacisz praktycznie za sam klucz a i tak ściągasz gre ;)

33452125019846727433.png

 

" Skraplasz szyje i masz komplet, wchodzę w ciebie jak woda w gąbkę " Sobotaa!

Opublikowano

kurwa ty jesteś jakiś pojebany?

za darmo to ty tylko pirata ściągniesz lol coś ty żeś nawdychał że D2 było za free oryginalne/legalne?

łapać nie łapią, nie ma na to kasy, ale jeżeli masz dzienne pobieranie np 80gb to wiadomo że ISP się tym zainteresuje

//pornografia

Opublikowano

Złodziejstwo i przekręty.

 

Klucz do Diablo II + LoD kosztuje na allegro niespełna 20 zł.

Wkurza mnie gdy ktoś okrada wszystkich i gdzie się tylko da.

 

Piractwo jest karalne pozbawieniem wolności więc "skutek uboczny" który to napisał niech przeczyta kodeks prawny zanim wystuka cokolwiek na tej swojej klawiaturze, którą zapewne też ukradł.

 

Jeżeli ta gra jest związana z Twoim dzieciństwem i jest dla Ciebie coś warta to włącz to zasr**e allegro i to kup !

Opublikowano

Ale mnie trafia jak widzę takich nierozgarniętych ludzi.

 

Kupujesz klucz na allegro, zakładasz konto na battle.net, oficjalnej stronie stworzonej przez Blizzarda do cyfrowego dystrybuowania swoich gier. Wpisujesz tam ten klucz, otrzymujesz możliwość pobrania gry w wersji, w której nie wymaga płyty w napędzie (wersja pudełkowa po zaktualizowaniu też znosi to ograniczenie).

 

Jak widzę takie teksty jak "pobierz Diablo ze Steama" to mnie kurwica strzela, trzeba być idiotą, naprawdę :D.

 

A co do piractwa - nawet jeśli Cię nie będę za to ścigasz i nie poniesiesz konsekwencji - nie po to w Blizzardzie zapieprzali przez tyle lat, żeby sobie jakiś gówniarz zassał z internetu nie płacąc. Nieważne ile zarabiają i ile osób piractwa na świecie się dopuszcza - masz to kupić, albo nie graj. A jeśli nie chcesz tego kupować - to co, gra niewarta pieniędzy (30zł, jak drogo) :D? Skoro niewarta, to nie graj.

 

@PanBuzdygan - +1 za cały post.

Opublikowano

Dzięki za te wypociny, ale już D3 kupiłem, Sayo Narra,/ Nic ciekawego się nie dowiedziałem, a pobrałem ze strony piratebay.com- znaczy kolega pobierał, i smigaliśmy sobie z kolegami we 3 na BN.

Do zamknięcia.

1359549208-U277916.png

Klasa:Szaman Healer

Lvl:1+

Królestwo:Shinsoo

Gildia:

Server:Metin2.PH

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Diablo 2 jest teraz w takiej cenie, że nie trzeba fortuny żeby to kupić. Oczywiście, da się ściągnąć ale zabiera to więcej czasu :( 30-40zł na allegro czy w media markt.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zaraz rozwieje wasze wątpliwości. Pobranie jest legalnie ale jest jedno ale:).

 

grę możesz pobrać z oficjalnej strony blizzarda(jeżeli masz oryginalny cd-key), po prostu robisz se tam konto, dodajesz diablo do listy gier i pobierasz.

 

 

liczę na plusa :D

Opublikowano

Z pobieranie nie ścigają, bo cała prawie polska musiała by iść siedzieć, przykładem na to może być stopień piractwa windowsa ;).

logo.png

Opublikowano

Oco wy się kłócicie widzę że tutaj o byle co

 

Chłopaki mówią "zakup na allegro"

i tak dalej . . . . , ja Ci radze idź zakup w jakimś sklepie

nwm Empik?, Saturn tam gdzie są gry tym podobnym

 

 

Pozdrawiam

i1sWQY0.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mam takie małe pytanie do użytkowników forum .

Wiem , że wow jest płatny . Ale chodzi , o to ,że wowa pobierałam z blizzard .

A czy strona blizzard jest wgl darmowa ? . I czy gry z niej pobierane takie jak np. właśnie diablo . Jest płatne czy nie ? .

Czy płaci się co miesiąc czy gra jest darmowa ? . Proszę o odp. daje like :)

gangnamstylen.jpg

Opublikowano

Mam takie małe pytanie do użytkowników forum .

Wiem , że wow jest płatny . Ale chodzi , o to ,że wowa pobierałam z blizzard .

A czy strona blizzard jest wgl darmowa ? . I czy gry z niej pobierane takie jak np. właśnie diablo . Jest płatne czy nie ? .

Czy płaci się co miesiąc czy gra jest darmowa ? . Proszę o odp. daje like :)

W takie gry jak WoW / Diablo 3 czy inne ich produkty, to jest wymagane konto do gry. Ogólnie WoW ma wersje F2P, czyli grasz za free nie płacąc, ale do jakiegoś szczebla. To samo można powiedzieć o Diablo 3 F2P. Więc pobierając ich produkty nie musisz płacić, jeśli grasz w wersji F2P, gdzie wszystko jest bardzo ograniczone.

Opublikowano

Mam takie małe pytanie do użytkowników forum .

Wiem , że wow jest płatny . Ale chodzi , o to ,że wowa pobierałam z blizzard .

A czy strona blizzard jest wgl darmowa ? . I czy gry z niej pobierane takie jak np. właśnie diablo . Jest płatne czy nie ? .

Czy płaci się co miesiąc czy gra jest darmowa ? . Proszę o odp. daje like :)

Blizzard ma stronę battle.net na której znajdziesz wszystkie gry od tej firmy. WoW jest akurat płatny po chyba 80 dniach freetriala.(płatności co miesiąc) Jedynym darmowym sposobem na grę w wowa jest serwer prywatny. Jest takich dużo więc nie ma problemu. Diablo płacisz raz i masz grę do woli :) Gra kosztuje ok. 40 zł i nie musisz nigdy nic dopłacać chyba że wyjdzie dodatek który jest obowiązkowy do gry w diablo ale wątpie.

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...