Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Survival/RPG/Królestwa]Minecraft Kingdom - Zapraszamy na przygodę Twojego życia


DejDej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

LogoNowe.png

 

 

Witam wszystkich minecraftowiczów!

 

Pisze ten temat ponieważ poszukuję parę chętnych osób na gre na serwerze "Minecraft Kingdoms". Serwer ma lekki wątek RP. Ideą stworzenia tego serwera jest stworzenie 2 drużyn (Królestw) ,które ze sobą rywalizują. Rywalizacja polega na zbudowaniu najpiekniejszego , największego , cywilizowanego itd. królestwa. Oczywiście będzie także okazja aby obie drużyny mogły się sprawdzić zbrojnie! Na sewerze przewidywane są także liczne eventy. Pomysł na tego typu serwer był przetestowany na domowym serwerze gdzie grało około 6 osób. I to był strzał w dziesiątkę! teraz chcemy serwer postawić na maszynie i zwiekszyć składy drużyn. To jest dla Ciebie okazja aby poczuć się współtwórcom pięknego Królestwa! Zdobywaj i Walcz w imię Króla i królestwa! A będziesz chojnie nagrodzony za swoje poświęcenie.

Nie czekaj tylko zgłoś się!

 

Jest jedynie jeden mały haczyk że każdy swojego slota na miesiąc opłaca sam. A jest to niewielka opłata bo tylko 3zł (przelew/sms). Wszelkie dokładniejsze po zgłoszeniu się.

 

aby być uczestnikiem na naszym serwerze należy wypełnić któciutki wzór:

Czy chcesz grać razem z nami?:

Czy jesteś w stanie poświęcić kilka złotych na swój slot?:

 

 

2 Edycja serwera będzie o tematyce "Azteckich cywilizacji". pomiędzy sobą staną dwie potężne stare cywilizacje. Papalotl (niebieski totem) - Zazolin (czerwony totem)

 

fabuła wyżej wymienionych plemion opowiada o podróży jednego z najpotężniejszych plemion poszukującym zaginionej świątyni swoich przodków.

 

Gdy owa świątynia została odnaleziona wielki wódź cięzko zachorował i zmarł. Starzec miał Dwóch synów pragnących aby nowa cywilizacja była jak najpiękniejsza. Bracia pokłócili się i rozdzielili się tworząc po obu stronach świątyni dwie cywilizacje. Resztę histori tworzycie wy...Więc postarajcie się aby legenda o was została długo zapamiętana smilee.png

 

Na naszym serwerze społeczeństwo podzielone jest na następujące funkcje:

 

Wódz

Jak nietrudno się domyślić wódz to przywódca plemienia i jego reprezentant. Wódz ma prawo stosować nagrody i kary wobec członków plemienia. Wódz może zawrzeć pokój lub wypowiedzieć wojnę.

 

Prefekci

To podlegli wodzowi zarządcy poszczególnych części kraju.

 

Szaman

Do jego zadań należy zbieranie ziół, przygotowywanie mikstur i zaklinanie przedmiotów.

 

Architekt

Jego zadaniem jest rozmieszczenie budynków w mieście i zaprojektowanie ich. Zazwyczaj jest tak, że architekt buduje szkielet, a kończą go robotnicy.

 

Rolnicy

Zajmują się uprawą zboża, owoców, warzyw i wszystkiego co rośnie, a także hodowlą zwierząt, a także przetwarzaniem żywności.

 

Robotnicy

Zajmują się pozyskiwaniem surowców kopalnych, ścinaniem drzew, tworzeniem narzędzi i uzbrojenia oraz budowaniem.

 

IP - wkrótce

Ilość slotów - zależy od ilości graczy

Typ serwera - Survival/RPG/Królestwa

Wersja - 1.3

Premium - Nie

White List - Tak

Potwory - Tak

Zwierzęta - Tak

Nether - Tak

 

Na serwerze jest także możliwość posiadania własnego skina, należy w tym celu ściągnąć klienta i postępować według instrukcji podanych na forum.

 

Poniżej przedstawiam render mapy. Jak widać mamy piękną wyspę do budowania. Mniejsza wyspa na morzu to Wyspa Eventów.

 

asd.jpg

MaeLogo2.pngMaeLogo1.png

Znawca
Opublikowano

Chętnie bym zagrał ale nie chce opłacać slota :)

Validating > Member > ProUser > Postmaker


-----------------------



Opublikowano

Najlepiej grać za darmo na serwerach, gdzie może wejść każda nieproszona osoba i zepsuć zabawę. Wolę zapłacić te 6zł smsem lub 3zł i mieć świetną zabawę niż grać na serwerach darmowych gdzie ludzie sprzedają rangi adminów, vipów i mają kasę. Każdy płaci za swój slot, ma miejsce. Grają z nami te osoby, które chcą się świetnie bawić, nie chcą grać z byle jakimi graczami, którzy wszystko psują i utrudniają grę. Poprzednia edycja była świetna. Na tym serwerze każdy jest równy, każdy ma swoje plemię i walczy o to by być lepszym. Nie ma rozdawania itemów. Są eventy, na których można coś wygrać. Są konkursy. Polecam.

 

To zdjęcie z poprzedniej edycji, ale oczywiście nie ostateczne, gdyż mapa ważyła 60MB. Pod koniec królestwa były świetne. Teraz plemiona azteckie, zapowiada się świetnie serwer. Nie mogę się doczekać kiedy ruszy.

 

qwe.png

Opublikowano

Po mapce widzę, że pojawiają się jakieś bloki, co chyba niezbyt pasuje do azteckich klimatów? Zrozumiem jeszcze zamki itp., ale wieżowce moim zdaniem są nie do przyjęcia i jeżeli jest to serwer bez kontroli budowali pod względem klimatu to sobie odpuszczam.

Jeżeli natomiast będzie klimatycznie i z dala od nowoczesności to chętnie wspomogę was pieniężnie i zagram.

Opublikowano

Następnym razem proszę, czytaj całość postu a nie 1 zdanie.

To zdjęcie z poprzedniej edycji, ale oczywiście nie ostateczne, gdyż mapa ważyła 60MB. Pod koniec królestwa były świetne. Teraz plemiona azteckie, zapowiada się świetnie serwer. Nie mogę się doczekać kiedy ruszy.

Zdjęcie z poprzedniej edycji, gdzie były 2 królestwa. Nie było wtedy klimatu azteckiego.

 

 

Każde plemię ma swoje prywatne forum gdzie rozmawia, namawia się co i jak ma budować, są architekci co projektują, są budowniczy, są szamani itp. Jest ustalone co ma być do budowy.

 

 

Pozdrawiam

Opublikowano

To jest screen ze starej edycji, wtedy nie było ustalonego stylu w jakim gracze mają budować. Druga edycja jest już tematyczna.

Opublikowano

Czy chcesz grać razem z nami?: Jasne ze tak

Czy jesteś w stanie poświęcić kilka złotych na swój slot?: Oczywiście ze nie

Opublikowano

Czy chcesz grać razem z nami?:Tak, Bardzo

Czy jesteś w stanie poświęcić kilka złotych na swój slot?:Już stówka jest odłożona :)

"...przeważnie zachowuje się rozważnie ... "

Opublikowano

Czy chcesz grać razem z nami?: Tak

Czy jesteś w stanie poświęcić kilka złotych na swój slot?: Tak

 

Ps. Dzięki za wyjaśnienie i moją nieuwagę, ale na raz przeglądałem kilkanaście serwerów i zwyczajnie w trakcie tego mechanicznego czytania musiało mi to umknąć.

Opublikowano

Czy chcesz grać razem z nami?: Oczywiście, że tak.

Czy jesteś w stanie poświęcić kilka złotych na swój slot?: Oczywiście, że nie.

Opublikowano

Czy chcesz grać razem z nami?: No ba :D

Czy jesteś w stanie poświęcić kilka złotych na swój slot?: zależy ile bo mam więcej wydatków ale zawsze sie coś znajdzie :)

Opublikowano

Czy chcesz grać razem z nami ?:Tak lubię grać innymi ludzmi.

Czy jesteś w stanie poświęcić kilka złotych na swój slot?:Tak

Opublikowano

Witam Jestem MarioPL!

Szukam dobrego grafika , który by ze mną współpracował na moim koncie YouTube !

Mój skype WaraZabrze chętni pisać!

Wymagania: Musisz umieć zrobić tło na YT lub Intro. Abo to i to:)

Zostań sławny:)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...